Spójnia Stargard - SKK Siedlce 77:71. Czwarta wygrana z rzędu!

Tomasz Ochońko (z piłką) rzucił 13 pkt
Tomasz Ochońko (z piłką) rzucił 13 pkt Tadeusz Surma
W dzisiejszym spotkaniu w Stargardzie miejscowa Spójnia pokonała SKK Siedlce 77:71. Stargardzianie wygrali wszystkie cztery dotychczasowe mecze w I lidze.

Tylko na początku goście mogli cieszyć się z prowadzenia. Było 0:2 i 2:4. Po akcjach Tomasza Ochońki i Adama Parzycha Spójnia wyszła na prowadzenie i szybko powiększała przewagę.

W 7 minucie było 17:10, a w 14 min. 31:15. W trzeciej kwarcie koszykarze SKK poprawili skuteczność i zmniejszyli straty do siedmiu punktów. Ale stargardzianie jeszcze w tej części odskoczyli o kolejnych kilka punktów.

W czwartej kwarcie do 35 minuty utrzymywała się bezpieczna przewaga Spójni. Później stargardzianie stanęli i goście doszli na pięć punktów. Ale więcej nie mogli zdziałać.

Stargardzki zespół wygrał czwarte spotkanie w sezonie i z kompletem punktów lideruje w pierwszoligowej tabeli.

Spójnia Stargard - SKK Siedlce 77:71 (27:15, 18:14, 16:20, 16:22)

Spójnia: Parzych 18 (dwa razy za 3 pkt), Ochońko 13 (1), Bodych 12 (2), Stępień 8 (1), Kalinowski 7 (1), Pabian 6 1(1), Wójcik 6, Grudziński 5 (1), Soczewski 2, Ulchurski