Spójnia Stargard ograła Trefla Sopot. ZOBACZ ZDJĘCIA z parkietu i trybun

Spotkanie było 31 stycznia w hali OSiR w Stargardzie
Spotkanie było 31 stycznia w hali OSiR w Stargardzie Tadeusz Surma
PGE Spójnia Stargard wygrała u siebie w dziewiętnastej kolejce spotkań koszykarskiej ekstraklasy z Treflem Sopot 78:69. Emocje były na boisku i widowni. Obejrzyj galerię zdjęć.

Wielkie emocje były wczoraj wieczorem w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie. PGE Spójnia Stargard i Trefl Sopot walczą o play off.

Prowadzenie w spotkaniu się zmieniało, zespoły notowały długie przerwy w zdobywaniu punktów. W czwartej kwarcie decydujące ciosy zadali gospodarze. Spójnia wygrała 78:69.

Tradycyjnie, podczas meczu PGE Spójni w przerwach występowała grupa cheerleaderek stargardzkiego klubu. W przerwie między drugą i trzecią kwartą był występ grupy Aplauz z Młodzieżowego Domu Kultury w Stargardzie.

Na wczorajszym spotkaniu Spójni i Trefla była także zbiórka pieniędzy na rzecz poszkodowanego w wypadku ucznia Zespołu Szkół Budowlano-Technicznych w Stargardzie. Efekt zbiórki to 1213 złotych. Pieniądze odebrał dyrektor ZSBT Zbigniew Hering.