Spójnia - Stal. Obejrzyj zdjęcia z meczu w Stargardzie

Spotkanie Spójni i Stali rozegrane zostało w hali OSiR w Stargardzie Tadeusz Surma
Kibice Spójni Stargard tradycyjnie nie zawiedli. Licznie stawili się w hali OSiR na meczu ze Stalą Ostrów Wielkopolski. Obejrzyj galerię zdjęć z parkietu i trybun.

Spójnia Stargard, który ma już zapewnione utrzymanie w ekstraklasie koszykarzy, przegrała w sobotę ze Stalą Ostrów Wielkopolski 79:88. W pierwszej połowie była równorzędnym rywalem dla jednego z faworytów tego sezonu i po dwudziestu minutach wygrywała 45:44. W drugiej części Stal miała przewagę i zapewniła sobie zwycięstwo.

Kibice Spójni gorąco przez całe spotkanie dopingowali swój zespół. Przed meczem podziękowali owacją na stojąco koszykarzom swojego zespołu za wygraną rywalizację o otrzymanie na parkietach ekstraklasy.

O doping dla Stali zadbali jej kibice, którzy lekko spóźnieni stawili się w sobotę w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie.

Na meczu Spójni i Stali były dodatkowe atrakcje. W przerwie między drugą a trzecią kwartą był konkurs dla kibiców, który polegał na oddawaniu rzutu z połowy boiska do kosza. W swojej drugiej próbie celnym rzutem popisał się Robert Szczerbala, świetnie znany kibicom koszykówki w Stargardzie. Popularny "Bala" przed laty był koszykarzem Spójni. Jak widać, mimo upływu lat wie jak celnie rzucać do kosza, nawet z połowy boiska.

Na meczu Spójni Stargard i Stali Ostrów Wielkopolski swoje umiejętności taneczne prezentowały cheerleaderki stargardzkiego klubu z grupy tanecznej Save The Beat.