Spójnia - Polski Cukier NA ZDJĘCIACH. Kibice, zawodnicy, cheerleaderki

Spotkanie PGE Spójni i Polskiego Cukru Toruń rozegrane zostało w hali OSiR w Stargardzie Tadeusz Surma
Emocje na boisku i gorący doping na trybunach. Tak było podczas meczu ekstraklasy koszykarzy PGE Spójnia Stargard - Polski Cukier Toruń. Obejrzyj galerię zdjęć Tadeusza Surmy.

Wczorajsze spotkanie w Stargardzie zakończyło się porażką PGE Spójni 73:82. Wynik rozstrzygnął się jednak dopiero w czwartej kwarcie. Wcześniej gra była wyrównana.

Przez całe spotkanie kibice Spójni gorąco i głośno dopingowali swój zespół. Ale nie tylko oni. W sektorze klubu kibica Spójni zasiedli też kibice Polskiego Cukru Toruń i też dopingowali swój zespół. Były także wspólne przyśpiewki.

Po drugiej kwarcie odbył się konkurs rzutów piłki do kosza dla kibiców. Medal siedemdziesięciolecia Spójni Stargard otrzymał Ryszard Szczechowiak, przed laty trener stargardzkiego zespołu, obecnie pracujący w toruńskim klubie.

W przerwach w meczu na parkiecie hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie były występy zespołu cheerleaderek Spójni.