Spójnia pokonała Polpharmę. Zobacz, co się działo w hali w Stargardzie

Spójnia Stargard pokonała w hali OSiR Polpharmę Starogard Gdański 72:65. To siódme zwycięstwo Spójni w tym sezonie esktarklasy koszykarzy Tadeusz Surma
Spójnia Stargard wygrała bardzo ważny mecz z Polpharmą Starogard Gdański i jest blisko zapewnienia sobie utrzymania na parkietach ekstraklasy. Na meczu z Polpharmą wiele działo się na parkiecie i na trybunach. Obejrzyj galerię zdjęć.

Stargardzcy kibice głośno dopingowali Spójnię przez całe wczorajsze spotkanie w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie.

Doping był potrzebny, ponieważ były momenty, że goście uciekali nieco gospodarzom i Spójnia musiała gonić wynik.
W czwartej kwarcie doping był jeszcze większy. Kibice zdzierali gardła, a koszykarze Spójni pilnowali przewagi, którą w tej kwarcie sobie wypracowali. Stargardzki zespół wygrał 72:65.

Na meczu Spójni i Polpharmy prezentowały się tancerki z grupy Save The Beat ze Stargardu. W przerwie między drugą a trzecią kwartą był konkurs dla kibiców rzutów z połowy boiska. Nikomu nie udało się trafić.

Trafił natomiast niemal przez całe boisko Dawid Bręk na koniec pierwszej kwarty, ale rzut oddał chwilę po syrenie kończącej kwartę i trafienie nie zostało uznane.