Spójnia o punkt lepsza od Stali. Zobaczcie zdjęcia z meczu w Stargardzie

Obejrzyjcie zdjęcia z emocjonującego spotkania w ekstraklasie koszykarzy pomiędzy PGE Spójnią Stargard i Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski. Stargardzki zespół wygrał u siebie 84:83. Galerię zdjęć tym razem pokazujemy od końca, od radości koszykarzy PGE Spójni Stargard po zwycięskim rzucie w ostatniej sekundzie Nicka Fausta.

Spotkanie rozegrane zostało 5 marca 2021 roku w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie.

Emocji na parkiecie było wiele. Najpierw prowadzili goście, później gospodarze, by w czwartej kwarcie na tablicy wyników często był remis.

Ostatnie akcje czwartej kwarty zostaną zapewne na długo zapamiętane przez kibiców obu zespołów.

Na 47 sekund przed końcem tej części PGE Spójnia miała pięc punktów przewagi, na 19 sekund przed końcem był remis, kiedy do zakończenia czwartej kwarty pozostało 9 sekund gospodarze mieli 2 punkty więcej, a kiedy zostały 3 sekundy, na jednopunktowym prowadzeniu byli goście. No i ostatnia sekunda należała do Spójni. Trafienie Nicka Fausta zapewniło jej wygraną punktem 84:83.

RELACJA Z MECZU: Spójnia Stargard grała ze Stalą Ostrów Wielkopolski. Ostatnia akcja na zwycięstwo

PGE Spójnia - Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski 84:83 (14:18, 20:21, 29:20, 21:24)

PGE Spójnia: Kostrzewski 16, Threatt 16 (dwa razy za 3 pkt), Cowels III 14 (4), Steele 14 (1), Faust 11 (1), Gudul 6, Matczak 4, Młynarski 3 (1), Han

Arged BM Slam Stal: Kell 28, Florence 16 (3), Sobin 15, Garbacz 10 (1), Smith 7 (1), Andersson 3 (1), Kucharek 2, Mokros 2, Ogden