Spirala porażek Pogoni '04 Szczecin

(sz)
Sebastian Wołosz
Pogoń '04 Szczecin przegrała czwarty z rzędu mecz w Futsal Ekstraklasie. Tym razem 3:4 z AZS UG Gdańsk.

Do składu Pogoni '04 Szczecin wrócił po kontuzji Mateusz Gepert. W zespole Oktawiana Soleckiego jest coraz większa rotacja i ma ona pozytywny wpływ na jego grę. Zapunktować wciąż jednak nie potrafi. W pierwszej połowie granatowo-bordowi mieli optyczną przewagę i własna nieskuteczność sprawiła, że tylko remisowali z AZS UG Gdańsk 1:1.

Akademicy byli rozsądni. Przeczekali atak Pogoni i po przerwie zaczęli odważniej odpowiadać coraz bardziej zmęczonemu przeciwnikowi. Pogoń trzy razy odrabiała stratę gola i zrobiło się 3:3. Za czwartym razem już nie dała rady.

Pogoń '04 Szczecin - AZS UG Gdańsk 3:4 (1:1)