Sparing Błękitni Stargard - Bałtyk Koszalin na ZDJĘCIACH

Sparing rozegrano na boisku ze sztuczną trawą na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie Tadeusz Surma
Pięć bramek strzelili piłkarze drugoligowych Błękitnych Stargard i trzecioligowego Bałtyku Koszalin. Wygrał drugoligowiec 3:2. Obejrzyj galerię zdjęć ze sparingu, autorstwa Tadeusza Surmy

Przygotowujący się do drugiej części sezonu w II lidze piłkarskiej Błękitni Stargard zagrali dzisiaj w sparingu w Stargardzie z trzecioligowym Bałtykiem Koszalin. Stargardzki zespół wygrał 3:2.

Pierwszy gola strzelił Bałtyk. W 27 minucie na listę strzelców wpisał się Jakub Forczmański. Błękitni wyrównali w 36 minucie, po bramce Michała Cywińskiego. Jeszcze przed przerwą stargardzki drugoligowiec wyszedł na prowadzenie. W 44 minucie gola strzelił Krystian Sanocki.

W drugiej połowie oba kluby strzeliły po golu. W 59 minucie wyrównał Bałtyk, a bramkę strzelił Marcel Ziemann. Wynik na 3:2 dla Błękitnych ustalił w 73 minucie Krystian Mądrowski.