W meczu drużyn, które w tym sezonie wywalczyły awans do wyższej klasy III-ligowa już Odra Chojna zremisowała w Gryfinie z nowym IV-ligowcem, Energetykiem 2:2 (2:0). Gole dla Odry strzelili Arkadiusz Kaliszuk i Andrzej Mikitów. Dla gospodarzy zaś Marcin Krupa i Robert Śliwiński.
Śliwiński po półrocznym wypożyczeniu do Pogoni Szczecin wrócił do Gryfina. 23-letni napastnik czeka na dalsze decyzje władz szczecińskiego klubu. Pogoń jeśli chce go u siebie zatrzymać, musi go teraz z Energetyka wykupić.
Z kolei w chojeńskim klubie zagrali dwaj nowi zawodnicy: 25-letni napastnik Piotr Michalski (występował dotychczas w Wybrzeżu Rewalskim) i dotychczasowy bramkarz Arkonii Szczecin 20-letni Tomasz Dżegan. Z Odrą nie doszedł natomiast na razie do porozumienia w sprawie nowego kontraktu pomocnik Tomasz Kwaśniewski i szuka nowego pracodawcy.