Ślepsk Suwałki - Morze Bałtyk Szczecin 3:2. Pierwszy punkt na wyjeździe

dc
Siatkarze Morza Bałtyk Szczecin zdobyli pierwszy w tym sezonie punkt na wyjeździe. Przegrali w Suwałkach ze Ślepskiem 2:3, choć prowadząc 2:1 w setach, w czwartej partii mieli przy stanie 26:25 meczbola.

Ślepsk to ostatni zespół w tabeli I ligi, podobnie jak szczecinianie walczący o utrzymanie się. Szkoda, że nasza drużyna nie wykorzystała szansy na zdobycie kompletu, trzech punktów.

- Mieliśmy okazję wygrać 3:0 - po spotkaniu trener naszej drużyny Zdzisław Gogol nie ukrywał swego rozczarowania. - Rywale mieli dwutygodniowa przerwę w grze i można było to wykorzystać. Niestety, w żadnym fragmencie meczu nasza gra nie była płynna. Widać, że stawka meczu był duża i stąd ogromna nerwowość w poczynaniach siatkarzy.

Ślepsk Suwałki - Morze Bałtyk Szczecin 3:2 (18:25, 25:22, 21:25, 28:26, 15:12)
O tym, jak zmalały szanse Morza Bałtyk na pozyskanie nowego rozgrywającego z ekstraklasy, przeczytasz w poniedziałek (25.01) w papierowym wydaniu "Głosu Szczecińskiego".

Teraz Głos Szczeciński możesz kupić w wygodny sposób przez Internet. Kliknij tutaj >>> by wejść na stronę e-głosu.