Słabszy mecz Japończyków [Oceny piłkarzy Pogoni]

Takafumi Akahoshi nie może zaliczyć meczu z Zagłębiem do udanych.
Takafumi Akahoshi nie może zaliczyć meczu z Zagłębiem do udanych. Andrzej Szkocki
Noty piłkarzom Pogoni po meczu z Zagłębiem Lubin (1:1) wystawiamy od 1 do 10, gdzie 1 to ocena najsłabsza.

Radosław Janukiewicz (6) - dobry występ bramkarza, zwłaszcza na tle kolegów z obrony. Przy golu bez szans, w końcówce uchronił od porażki.

Adam Frączczak (6 ) - niezły występ prawego obrońcy. Bardzo aktywny w pierwszej połowie. To on podał do Ławy przy bramkowej akcji.

Hernani (4) - pewniejszy w pierwszej połowie. Po przejściu na trójkę obrońców trochę zagubiony.

Wojciech Golla (6)- dość udany powrót do składu. Jak i reszta kolegów, lepszy w pierwszej połowie.

Przemysław Pietruszka (5) - kilka niezłych dośrodkowań,w miarę pewny w obronie, choć przy bramce dla Zagłębia piłka nieszczęśliwie odbiła się od niego, a Kwiek skorzystał z tego.

Jakub Bąk (4) - skrzydłowy ciągle nie może ustabilizować formy. Po dwóch dobrych występach, przyszedł słabszy.

Bartosz Ława (6)- asysta przy golu i dwa groźne strzały. Dobry występ kapitana.

Maksymilian Rogalski (5) - biegał i walczył tak, jak ma w zwyczaju.

Takuya Murayama (5) - aktywny, szukający gry, jednak bez konkretnych korzyści dla drużyny.

Takafumi Akahoshi (5) - nie można być przez całą rundę w gazie. W meczu z Zagłębiem kilka zagrań mu nie wyszło.

Marcin Robak (7) - jak zwykle groźny. Strzelił gola, był bliski drugiego. Raz zabrał piłkę obrońcy i mógł zaliczyć asystę,gdyby nie interwencja bramkarza z Lubina. Należało mu się powołanie do kadry.

Maciej Dąbrowski (5) - jego wejście spowodowało przestawienie się na grę trójką obrońców i niestety zmiana systemu nie wypadła dobrze. Defensorzy byli zagubieni, przepuszczali kontrę za kontrą i mogło skończyć się porażką.Nasz stoper raz był blisko gola.

Herve Tchami (4) - miał rozruszać Pogoń w ataku, ale zupełnie mu to nie wyszło. Na tę chwilę lepszym graczem jest Bąk.

Moustapha Ouédraogo (4) - trudno ocenić krótki, kilkunastominutowy występ pomocnika. Ani nie ruszył ofensywy,ani nie uszczelnił środka pola.