Skrót meczu Polska - Izrael 4:0. Zobacz bramki Polaków!...

Skrót meczu Polska - Izrael 4:0. Zobacz bramki Polaków! [WIDEO]

etc

Gol24

Aktualizacja:

Gol24

Eliminacje Euro 2020. Reprezentacja Polski tym razem nie pozostawiła wątpliwości. Nasz zespół w Warszawie pewnie pokonał Izrael 4:0 (1:0). Gole dla Polski strzelali: Krzysztof Piątek, Robert Lewandowski z rzutu karnego, Kamil Grosicki i Damian Kądzior. Zobacz skrót wideo najciekawszych akcji tego meczu!

Skrót meczu el. Euro 2020: Polska - Izrael 4:0

Na pierwszą bramkę reprezentanci kazali nam czekać do 35. minuty. Akcję rozpoczął prostopadłym podaniem Robert Lewandowski, a z piłką w szesnastce obrócił się Tomasz Kędziora. Ta trafiła do Piątka, który bez zastanowienia trafił z bliska pod poprzeczkę. Na przerwę schodziliśmy prowadząc.

Po przerwie padły kolejne bramki. Dziesięć minut po wznowieniu gry lewym skrzydłem popędził Grosicki, a posłana przez niego w pole karne piłka trafiła w rękę jednego z rywali. Sędzia, mimo protestów piłkarzy Izraela, nie miał wątpliwości i wskazał na 11 metr. A karnego w swoim stylu wykorzystał Lewandowski.

Cztery minuty później było już 3:0. Tym razem błysnął Zieliński, zagrywając z prawej strony dokładną piłkę do nadbiegającego drugą stroną Grosickiego. Ten nie zastanawiał się, tylko kopnął z powietrza i trafił prosto w lewy róg. Harush próbował interweniować, ale futbolówka przeleciała mu pod rękami.

Czwartą bramkę wypracowali wprowadzeni w drugiej połowie na boisko Arkadiusz Milik i Damian Kądzior. Pierwszy po złym wybiciu bramkarza mądrze podał, drugi dopełnił z bliska formalności.