Skandal podczas meczu piłki ręcznej z udziałem AZS UJK Kielce. Kibic zaatakował sędziego! [WIDEO]

Paweł Kotwica
Podczas meczu 1. ligi piłkarzy ręcznych Unimetal Recycling Chrzanów - AZS UJK Kielce kibic zaatakował sędziego. YouTube
Skandal podczas meczu pierwszej ligi piłkarzy ręcznych Unimetal Recycling MTS Chrzanów - AZS UJK Kielce. W 49 minucie kibic zaatakował i uderzył sędziego. Wideo z zajścia poniżej.

ZOBACZ FILM Z MECZU W CHRZANOWIE - ATAK NA SĘDZIEGO

W 49 minucie spotkanie grupy D piłkarzy ręcznych Unimetal Recycling MTS Chrzanów - AZS UJK Kielce, przy stanie 22:18, gdy przy piłce byli goście, na boisko wdarł się kibic, który zaatakował jednego z sędziów. Uderzył go w twarz, powodując (według opisu w protokole zawodów) uszkodzenie zestawu słuchawkowego, który służy do porozumiewania się między sędziami. Straty wyceniono na 2 tysiące złotych. Kibic został obezwładniony przez dwóch ochroniarzy i sprowadzony z parkietu. Na boisku pojawił się również kolega agresora, który pomógł sprowadzić go z boiska.

Po chwili mecz został wznowiony i dokończony. Gospodarze wygrali 28:23.

GDZIE SĄ CHŁOPCY Z TAMTYCH LAT, CZYLI CO DZIŚ ROBIĄ BYŁE GWIAZDY VIVE KIELCE [ZDJĘCIA]

POLECAMY RÓWNIEŻ:

IGOR KARACIĆ SIĘ ZARĘCZYŁ. ZOBACZ JEGO PIĘKNĄ WYBRANKĘ

PIĘKNOŚĆ Z UKRAINY. ZOBACZ PARTNERKĘ ARTIOMA KARALIOKA

BYŁY ZAWODNIK VIVE KIELCE JEST CZOŁOWYM POKERZYSTĄ ŚWIATA. WYGRYWA MILIONY DOLARÓW

RESTAURACJE, STRZELNICA, SKLEP, DEVELOPERKA, CAMPY DLA MŁODZIEŻY– ZOBACZ BIZNESY PIŁKARZY RĘCZNYCH [ZDJĘCIA]

POLUB NAS NA FACEBOOKU. NAJWIĘCEJ INFORMACJI O ŚWIĘTOKRZYSKIEJ PIŁCE RĘCZNEJ NA: