Siódma wygrana Chemika Police. Pomogło wejście Ani

(sz)
Andrzej Szkocki
Chemik Police został pokonany w pierwszym secie, a następnie wygrał mecz 3:1. Tak wyglądało kilka spotkań w tym sezonie.

- Zastanawiam się, gdzie leży problem, przez który gramy zbyt nerwowo w pierwszym secie - zapewnia Jakub Głuszak, trener Chemika Police po zwycięstwie 3:1 z BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Później szkoleniowiec był zadowolony z postawy podopiecznych. Chemik grał na dobrym poziomie, tylko na moment stracił kontrolę nad wydarzeniami.

W Policach zagrała Aleksandra Jagieło, kiedyś kapitan Chemika, dziś BKS. Na trybunie zasiadła Anna Werblińska, która spodziewa się dziecka. Siatkarka została uhonorowana przed drugim setem. Na boisku była minutę, a gra lidera od razu nabrała rumieńców.

Chemik Police - BKS Profi Credit Bielsko-Biała 3:1 (21:25, 25:8, 25:20, 25:21)
Chemik:
Bełcik, Mędrzyk, Busa, Bednarek-Kasza, Veljković, Zaroślińska-Król, Krzos (l.) oraz Mirković, Holston

Pozostałe wyniki 7. kolejki: Poli Budowlani Toruń - Legionovia Legionowo 3:0, Polski Cukier Muszynianka - Enea PTPS Piła 1:3, Pałac Bydgoszcz - Trefl Proxima Kraków (poniedziałek, 18), MKS Dąbrowa Górnicza - Developres SkyRes Rzeszów (poniedziałek, 18), Impel Wrocław - Grot Budowlani Łódź (wtorek, 18), ŁKS Commercecon Łódź - KSZO Ostrowiec (środa, 18)