Siatkarki Spójni Stargard lepsze od UKS ZSMS Poznań [ZDJĘCIA]

Spotkanie Spójni i UKS ZSMS było w hali OSiR w Stargardzie
Spotkanie Spójni i UKS ZSMS było w hali OSiR w Stargardzie Tadeusz Surma

Siatkarki Spójni Stargard nie zwalniają tempa w II lidze. W piętnastym meczu odniosły trzynaste zwycięstwo. Wczoraj w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie pokonały UKS ZSMS Poznań 3:1.

Pierwszego seta stargardzki zespół wygrał 25:18. W drugim to UKS ZSMS wygrał 25:18. W trzeciej partii Spójnia wygrała 25:22. W czwartym secie stargardzki zespół wygrał 25:18.

Skład Spójni: Gierczak, Łubniewska, Matusz, Mikheieva(l), Półchłopek, Sowa, Wawrzoła - Bagniak, Łyczywek, Michoń, Pulikowska, Robak (l).

Spójnia Stargard jest na pierwszym miejscu w tabeli grupy 1 II ligi siatkarek. W kolejny weekend stargardzki zespół zagra na wyjeździe przeciwko Energetykowi II Poznań.