Sejm: transmisja na żywo. Drugi dzień obrad 84. posiedzenia Sejmu: Debata nad wykonaniem budżetu państwa za 2018 r.

red.

Wideo

Udostępnij:
Trwa 84. posiedzenie Sejmu. Posłowie w czwartek rozpatrzą m.in. sprawozdanie z wykonania budżetu państwa i projekt ustawy o państwowej komisji ds. pedofilii. Zobacz transmisję na żywo z obrad Sejmu.

84. posiedzenie Sejmu - dzień drugi

Drugi dzień 84. posiedzenia Sejmu rozpoczął się złożeniem sprawozdania z wykonania budżetu państwa za 2018 r. wraz z przedstawioną przez Najwyższą Izbę Kontroli analizą wykonania budżetu państwa i założeń polityki pieniężnej w 2018 r.

W czwartek Sejm zamie się również m.in. projektem ustawy o Państwowej Komisji do spraw wyjaśniania przypadków czynności skierowanych przeciwko wolności seksualnej i obyczajności, wobec małoletniego poniżej lat 15. To projekt ustawy o państwowej komisji ds. pedofilii.

84. posiedzenie Sejmu - dzień pierwszy

Pierwszego dnia obrad, w środę 17 lipca, Sejm zajmował się m.in. 500+ dla dorosłych osób niepełnosprawnych będących w najtrudniejszej sytuacji, projektem noweli Kodeksu postępowania karnego autorstwa resortu sprawiedliwości, który dotyczy m.in usprawnienia postępowania karnego, dostosowania regulacji procesowych do rozwoju technologicznego i wyeliminowania błędów legislacyjnych w ustawie.

CZYTAJ TEŻ: Sondaż: Duża przewaga PiS nad opozycją. Tylko trzy partie w Sejmie

Posłowie zajmowali się również ustawą o weteranach, wprowadzającą przepisy umożliwiające efektywniejsze funkcjonowanie systemu pomocy udzielanej uczestnikom działań sił zbrojnych RP poza granicami państwa. Rozpatrzony został również wniosek o wyrażenie wotum nieufności wobec Ministra Środowiska.

Kolejne 85. posiedzenie Sejmu odbędzie się 30 sierpnia.

POLECAMY W SERWISIE POLSKATIMES.PL:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Sejm: transmisja na żywo. Drugi dzień obrad 84. posiedzenia Sejmu: Debata nad wykonaniem budżetu państwa za 2018 r. - Polska Times

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie