MKTG SR - pasek na kartach artykułów

„Sanatorium miłości 5”. Dla uczestników programu wiek to tylko liczba. Z jakich zabiegów korzystali kuracjusze podczas 5. edycji?

Magdalena Dańda-Pyzik
Magdalena Dańda-Pyzik
„Sanatorium miłości 5”, czyli kolejna edycja popularnego reality show już się zakończyła. Królową została Iwona Żarnowiecka, a królem Józef Raciniewski. Zobacz, z jakich zabiegów korzystali kuracjusze.
„Sanatorium miłości 5”, czyli kolejna edycja popularnego reality show już się zakończyła. Królową została Iwona Żarnowiecka, a królem Józef Raciniewski. Zobacz, z jakich zabiegów korzystali kuracjusze. Beata Banasiewicz/AKPA
„Sanatorium miłości” to randkowy program TVP, który stał się absolutnym hitem i doczekał się już pięciu edycji. Oprócz oglądania miłosnych perypetii 12 samotnych seniorów, w show można zobaczyć, jakie zabiegi oferują polskie sanatoria. Zakończona już 5. edycja „Sanatorium miłości” rozgrywała się w Busku-Zdroju, w województwie świętokrzyskim. Przekonaj się, jak zadbali o swoje zdrowie uczestnicy telewizyjnego reality show.

Spis treści

„Sanatorium miłości 5” – o co chodzi w telewizyjnym hicie TVP?

Program, którego producentem jest TVP, po raz pierwszy został wyemitowany w 2019 roku. Od razu formuła randkowego show, jego uczestnicy, jak i wspaniałe polskie sanatoria bardzo spodobały się widzom, którzy licznie gromadzili się przed telewizorami, żeby śledzić życiowe i miłosne poczynania kuracjuszy. Z każdą edycją do programu zgłaszało się coraz więcej samotnych seniorów. Na co dzień borykają się nie tylko z problemami zdrowotnymi, ale też sercowymi.

Pobyt w sanatorium może przypominać wakacje all inclusive! Zobacz, z jakich zabiegów korzystali kuracjusze 5. edycji programu

Formuła programu jest bardzo prosta. Do sanatorium przyjeżdża 12 samotnych osób powyżej 60. roku życia z różnych stron Polski – 6 kobiet i 6 mężczyzn. Wszyscy uczestniczą w 3-tygodniowym turnusie zdrowotnym i przy okazji wykonują różne zadania, których celem jest lepsze poznanie się nawzajem i ostatecznie próba – znalezienia drugiej połówki.

Trzy polskie uzdrowiska zagrały główną rolę w „Sanatorium miłości 5”

Przez wszystkie lata emisji reality show w formie telenoweli dokumentalnej zebrało spore grono fanów. Trudno się dziwić, bo opowiada historie prawdziwych ludzi, dla których wiek to tylko liczba. Program jest osadzony w polskich realiach i pokazuje nasze rodzime sanatoria, ich piękno, walory turystyczne i mnogość zabiegów, jakie można tam wykonać. Poszczególne części programu kręcone były:

  • w Ustroniu w sanatorium Równica (1. i 2. edycja)
  • w Polanicy-Zdroju (3. i 4. edycja)
  • w Busku-Zdroju sanatorium Marconi (5.edycja)

Z jakich zabiegów skorzystali kuracjusze „Sanatorium miłości 5”?

W każdej edycji programu uczestnicy korzystają z zabiegów sanatoryjnych, jakie oferuje dane uzdrowisko. 5. edycja telewizyjnego reality show nagrywana była w Busku-Zdroju. Oprócz zajęć ogólnorozwojowych kuracjusze chętnie poddawali się różnego rodzaju kąpielom (kąpiel kwasowęglowa sucha lub kąpiel perełkowo-ozonowa). Seniorzy mieli też do dyspozycji:

  1. kriosaunę,
  2. basen rehabilitacyjny,
  3. zawijania borowinowe.

Do ich dyspozycji pozostawali także masażyści oraz instruktorzy gimnastyki.

Sprawdź również:

Dodaj firmę
Logo firmy Narodowy Fundusz Zdrowia Centrala
Warszawa, ul. Rakowiecka 26/30
Autopromocja

Uzupełnij domową apteczkę

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Fala upałów w Polsce. Będzie bardzo gorąco

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: „Sanatorium miłości 5”. Dla uczestników programu wiek to tylko liczba. Z jakich zabiegów korzystali kuracjusze podczas 5. edycji? - Strona Zdrowia

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński