Ruszyła sprzedaż biletów na I Konferencję Samorządową "Czas na RegiON" w Toruniu

Marek Nienartowicz
Marek Nienartowicz
Tego wydarzenia samorządowcy nie mogą przegapić! 19 i 20 października w hotelu „Filmar” w Toruniu odbędzie się I Konferencja Samorządowa „Czas na regiON”.

Konferencja samorządowa „Czas na regiON” to multitematyczna konferencja skierowana do samorządowców, pracowników jednostek samorządu terytorialnego wszystkich szczebli, przedstawicieli instytucji, organizacji i spółek samorządowych, przedstawicieli administracji publicznej z całej Polski oraz każdego zainteresowanego tematyką samorządową.

Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na konferencję "Czas na regiON". Można je kupić poprzez stronę internetową czasnaregion.pl- wystarczy kliknąć "kup bilet". Na stronie znajdują się także wszelkie niezbędne informacje dla uczestników konferencji. Cena biletu to 499 złotych - obejmująca udział w dwóch dniach konferencji (22 wykłady). Organizator przygotował 200 miejsc.

Program konferencji skonstruowano tak, by spełnić oczekiwania szerokiego spektrum odbiorców. Zagadnienia zostały podzielone każdego dnia na trzy bloki tematyczne:

  • Promocja i komunikacja
  • Gospodarka i finanse
  • Sprawy społeczne i administracja

Uczestnicy konferencji będą mogli przemieszczać się pomiędzy salami, a tym samym dowolnie kształtować swoją ścieżkę tematyczną, zgodnie z własnymi potrzebami i zainteresowaniami. Ponadto wszyscy spotkają się na panelach otwierających i zamykających każdy dzień konferencji z udziałem gości specjalnych.

Wśród poruszanych podczas paneli tematów, znajdą się te najbardziej nurtujące dziś samorządy, jak chociażby:

  • Polski Ład i finanse na najbliższe lata
  • Optymalizacja kosztów w administracji
  • Efektywna gospodarka odpadami
  • Własne źródła energii w gminach
  • Projektowanie przestrzeni
  • Nowoczesny transport publiczny

Będzie też porcja wiedzy, a także pole do dyskusji o demografii i polityce prorodzinnej w gminach, systemach wsparcia dla osób niesamodzielnych i opiece długoterminowej, mechanizmach działających na demarginalizację obszarów wiejskich, a także sposobach angażowania w życie gminy młodych mieszkańców.

Uczestnicy konferencji dowiedzą się też m.in. jak skutecznie promować gminę na zewnątrz, efektywnie pozyskiwać inwestorów, tworzyć kampanie outdoorowe i prowadzić strony internetowe przyjazne dla mieszkańców, turystów i przedsiębiorców.
Wśród prelegentów znajdą się przedstawiciele ministerstw i urzędów administracji rządowej, samorządowcy-praktycy, naukowcy z renomowanych uczelni, a także niezależni eksperci. Dla wszystkich, którzy chcą być na bieżąco, organizator uruchomił zapisy do newslettera. Aby się zapisać i otrzymywać regularnie aktualne wiadomości o konferencji wystarczy kliknąć poniżej i wypełnić krótki formularz.

Organizatorem konferencji jest największa grupa mediowa w Polsce, lider na rynku mediów lokalnych - Polska Press Grupa, wydawca 20 dzienników i właściciel 23 serwisów regionalnych. Nad jakością merytoryczną wydarzenia czuwa Rada Programowa, pod kierownictwem organizatora Polska Press Grupa z udziałem partnerów strategicznych. Są nimi: Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy, Województwo Kujawsko-Pomorskie i Miasto Toruń.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

kup najtaniej

Watchmark

Watchmark Smartone Czarny

369,99 zł

kup najtaniej

TicWatch

TICWATCH E3 Czarny

637,52 zł

kup najtaniej

Amazfit

Amazfit GTS 2 Czarny

380,00 zł

kup najtaniej

Garmin

Garmin Enduro Tytanowo-szary (0100240801)

2 999,00 zł

kup najtaniej

Cubot

CUBOT C3 Czarny

147,78 zł
Materiały promocyjne partnera

Szef MON do opozycji: otwieraliście wschodnią flankę NATO

Materiał oryginalny: Ruszyła sprzedaż biletów na I Konferencję Samorządową "Czas na RegiON" w Toruniu - Nowości Dziennik Toruński

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński