Ruszają okręgówki. Na pewno będzie ciekawie [TERMINARZE]

Jakub Lisowski
Wybrzeże Rewal
Wybrzeże Rewal Wybrzeże Rewalskie Rewal Facebook
Kto awansuje do IV ligi, kto będzie czarnym koniem w grupach, a kto będzie miał pod górkę?

KLASA OKRĘGOWA – GRUPA PÓŁNOCNA

1 kolejka (17 sierpnia)
Stal Szczecin - Mierzynianka Mierzyn
Piast Chociwel - Zorza Dobrzany
Orzeł Łoźnica - Wicher Brojce
Tanowia Tanowo - Jeziorak Szczecin
Mewa Resko - Światowid 63 Łobez
Polonia Płoty - Wybrzeże Rewalskie Rewal
Pomorzanin Nowogard - Sparta Gryfice
Prawobrzeże Świnoujście - Iskra Golczewo
2 kolejka (24 sierpnia)
Wybrzeże Rewal - Mewa Resko
Zorza Dobrzany - Polonia Płoty
Sparta Gryfice - Światowid 63 Łobez
Iskra Golczewo - Piast Chociwel
Wicher Brojce - Prawobrzeże Świnoujście
Jeziorak Szczecin - Orzeł Łoźnica
Pomorzanin Nowogard - Stal Szczecin
Mierzynianka Mierzyn - Tanowia Tanowo
3 kolejka (31 sierpnia)
Stal Szczecin - Sparta Gryfice
Piast Chociwel - Wicher Brojce
Światowid 63 Łobez - Wybrzeże Rewal
Mewa Resko - Zorza Dobrzany
Orzeł Łoźnica - Mierzynianka Mierzyn
Polonia Płoty - Iskra Golczewo
Prawobrzeże Świnoujście - Jeziorak Szczecin
Tanowia Tanowo - Pomorzanin Nowogard
4 kolejka (7 września)
Stal Szczecin - Tanowia Tanowo
Mierzynianka Mierzyn - Prawobrzeże Świnoujście
Zorza Dobrzany - Światowid 63 Łobez
Sparta Gryfice - Wybrzeże Rewal
Iskra Golczewo - Mewa Resko
Wicher Brojce - Polonia Płoty
Jeziorak Szczecin - Piast Chociwel
Pomorzanin Nowogard - Orzeł Łoźnica
5 kolejka (14 września)
Tanowia Tanowo - Sparta Gryfice
Mewa Resko - Wicher Brojce
Światowid 63 Łobez - Iskra Golczewo
Piast Chociwel - Mierzynianka Mierzyn
Wybrzeże Rewal - Zorza Dobrzany
Orzeł Łoźnica - Stal Szczecin
Prawobrzeże Świnoujście - Pomorzanin Nowogard
Polonia Płoty - Jeziorak Szczecin
6 kolejka (21 września)
Stal Szczecin - Prawobrzeże Świnoujście
Mierzynianka Mierzyn - Polonia Płoty
Tanowia Tanowo - Orzeł Łoźnica
Iskra Golczewo - Wybrzeże Rewal
Sparta Gryfice - Zorza Dobrzany
Wicher Brojce - Światowid 63 Łobez
Jeziorak Szczecin - Mewa Resko
Pomorzanin Nowogard - Piast Chociwel
7 kolejka (28 września)
Mewa Resko - Mierzynianka Mierzyn
Polonia Płoty - Pomorzanin Nowogard
Światowid 63 Łobez - Jeziorak Szczecin
Piast Chociwel - Stal Szczecin
Orzeł Łoźnica - Sparta Gryfice
Wybrzeże Rewal - Wicher Brojce
Zorza Dobrzany - Iskra Golczewo
Prawobrzeże Świnoujście - Tanowia Tanowo
8 kolejka (5 października)
Stal Szczecin - Polonia Płoty
Mierzynianka Mierzyn - Światowid 63 Łobez
Tanowia Tanowo - Piast Chociwel
Orzeł Łoźnica - Prawobrzeże Świnoujście
Sparta Gryfice - Iskra Golczewo
Wicher Brojce - Zorza Dobrzany
Jeziorak Szczecin - Wybrzeże Rewal
Pomorzanin Nowogard - Mewa Resko
9 kolejka (12 października)
Mewa Resko - Stal Szczecin
Piast Chociwel - Orzeł Łoźnica
Światowid 63 Łobez - Pomorzanin Nowogard
Prawobrzeże Świnoujście - Sparta Gryfice
Polonia Płoty - Tanowia Tanowo
Wybrzeże Rewal - Mierzynianka Mierzyn
Zorza Dobrzany - Jeziorak Szczecin
Iskra Golczewo - Wicher Brojce
10 kolejka (19 października)
Stal Szczecin - Światowid 63 Łobez
Mierzynianka Mierzyn - Zorza Dobrzany
Tanowia Tanowo - Mewa Resko
Orzeł Łoźnica - Polonia Płoty
Sparta Gryfice - Wicher Brojce
Jeziorak Szczecin - Iskra Golczewo
Pomorzanin Nowogard - Wybrzeże Rewal
Prawobrzeże Świnoujście - Piast Chociwel
11 kolejka (26 października)
Wybrzeże Rewal - Stal Szczecin
Mewa Resko - Orzeł Łoźnica
Piast Chociwel - Sparta Gryfice
Światowid 63 Łobez - Tanowia Tanowo
Polonia Płoty - Prawobrzeże Świnoujście
Iskra Golczewo - Mierzynianka Mierzyn
Wicher Brojce - Jeziorak Szczecin
Zorza Dobrzany - Pomorzanin Nowogard
12 kolejka (2 listopada)
Stal Szczecin - Zorza Dobrzany
Mierzynianka Mierzyn - Wicher Brojce
Sparta Gryfice - Jeziorak Szczecin
Tanowia Tanowo - Wybrzeże Rewal
Orzeł Łoźnica - Światowid 63 Łobez
Piast Chociwel - Polonia Płoty
Pomorzanin Nowogard - Iskra Golczewo
Prawobrzeże Świnoujście - Mewa Resko
13 kolejka (9 listopada)
Mewa Resko - Piast Chociwel
Polonia Płoty - Sparta Gryfice
Światowid 63 Łobez - Prawobrzeże Świnoujście
Wicher Brojce - Pomorzanin Nowogard
Jeziorak Szczecin - Mierzynianka Mierzyn
Iskra Golczewo - Stal Szczecin
Wybrzeże Rewal - Orzeł Łoźnica
Zorza Dobrzany - Tanowia Tanowo
14 kolejka (16 listopada)
Stal Szczecin - Wicher Brojce
Sparta Gryfice - Mierzynianka Mierzyn
Pomorzanin Nowogard - Jeziorak Szczecin
Tanowia Tanowo - Iskra Golczewo
Orzeł Łoźnica - Zorza Dobrzany
Prawobrzeże Świnoujście - Wybrzeże Rewal
Piast Chociwel - Światowid 63 Łobez
Polonia Płoty - Mewa Resko
15 kolejka (23 listopada)
Mewa Resko - Sparta Gryfice
Mierzynianka Mierzyn - Pomorzanin Nowogard
Wicher Brojce - Tanowia Tanowo
Wybrzeże Rewal - Piast Chociwel
Iskra Golczewo - Orzeł Łoźnica
Jeziorak Szczecin - Stal Szczecin
Zorza Dobrzany - Prawobrzeże Świnoujście
Światowid 63 Łobez - Polonia Płoty

KLASA OKRĘGOWA – GRUPA POŁUDNIOWA

1 kolejka (17 sierpnia)
Orkan Suchań - Drawa Drawno
Unia Dolice - Osadnik Myślibórz
Czcibor Cedynia - Odra Chojna
Kłos Pełczyce - Sokół Pyrzyce
Stal Lipiany - AP Gavia Choszczno
Iskra Banie - Energetyk Gryfino
Piast Karsko - Biali Sądów
Morzycko Moryń - Dąb Dębno
2 kolejka (24 sierpnia)
Drawa Drawno - Dąb Dębno
Energetyk Gryfino - Stal Lipiany
Kłos Pełczyce - Piast Karsko
Orkan Suchań - Iskra Banie
Odra Chojna - Sokół Pyrzyce
Biali Sądów - Unia Dolice
Gavia Choszczno - Czcibor Cedynia
Morzycko Moryń - Osadnik Myślibórz
3 kolejka (31 sierpnia)
Iskra Banie - Drawa Drawno
Unia Dolice - Kłos Pełczyce
Stal Lipiany - Orkan Suchań
Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz
Gavia Choszczno - Sokół Pyrzyce
Czcibor Cedynia - Energetyk Gryfino
Piast Karsko - Odra Chojna
Morzycko Moryń - Biali Sądów
4 kolejka (7 września)
Drawa Drawno - Osadnik Myślibórz
Kłos Pełczyce - Morzycko Moryń
Energetyk Gryfino - Sokół Pyrzyce
Odra Chojna - Unia Dolice
Orkan Suchań - Czcibor Cedynia
Iskra Banie - Stal Lipiany
Gavia Choszczno - Piast Karsko
Biali Sądów - Dąb Dębno
5 kolejka (14 września)
Unia Dolice - Gavia Choszczno
Stal Lipiany - Drawa Drawno
Orkan Suchań - Sokół Pyrzyce
Czcibor Cedynia - Iskra Banie
Piast Karsko - Energetyk Gryfino
Dąb Dębno - Kłos Pełczyce
Biali Sądów - Osadnik Myślibórz
Morzycko Moryń - Odra Chojna
6 kolejka (21 września)
Drawa Drawno - Biali Sądów
Orkan Suchań - Piast Karsko
Energetyk Gryfino - Unia Dolice
Kłos Pełczyce - Osadnik Myślibórz
Iskra Banie - Sokół Pyrzyce
Stal Lipiany - Czcibor Cedynia
Odra Chojna - Dąb Dębno
Gavia Choszczno - Morzycko Moryń
7 kolejka (28 września)
Unia Dolice - Orkan Suchań
Stal Lipiany - Sokół Pyrzyce
Odra Chojna - Osadnik Myślibórz
Piast Karsko - Iskra Banie
Czcibor Cedynia - Drawa Drawno
Biali Sądów - Kłos Pełczyce
Dąb Dębno - Gavia Choszczno
Morzycko Moryń - Energetyk Gryfino
8 kolejka (5 października)
Drawa Drawno - Kłos Pełczyce
Energetyk Gryfino - Dąb Dębno
Orkan Suchań - Morzycko Moryń
Iskra Banie - Unia Dolice
Stal Lipiany - Piast Karsko
Odra Chojna - Biali Sądów
Gavia Choszczno - Osadnik Myślibórz
Czcibor Cedynia - Sokół Pyrzyce
9 kolejka (12 października)
Drawa Drawno - Sokół Pyrzyce
Kłos Pełczyce - Odra Chojna
Energetyk Gryfino - Osadnik Myślibórz
Unia Dolice - Stal Lipiany
Biali Sądów - Gavia Choszczno
Piast Karsko - Czcibor Cedynia
Dąb Dębno - Orkan Suchań
Morzycko Moryń - Iskra Banie
10 kolejka (19 października)
Drawa Drawno - Odra Chojna
Piast Karsko - Sokół Pyrzyce
Energetyk Gryfino - Biali Sądów
Orkan Suchań - Osadnik Myślibórz
Stal Lipiany - Morzycko Moryń
Gavia Choszczno - Kłos Pełczyce
Iskra Banie - Dąb Dębno
Czcibor Cedynia - Unia Dolice
11 kolejka (26 października)
Kłos Pełczyce - Energetyk Gryfino
Unia Dolice - Sokół Pyrzyce
Odra Chojna - Gavia Choszczno
Biali Sądów - Orkan Suchań
Iskra Banie - Osadnik Myślibórz
Piast Karsko - Drawa Drawno
Dąb Dębno - Stal Lipiany
Morzycko Moryń - Czcibor Cedynia
12 kolejka (2 listopada)
Drawa Drawno - Gavia Choszczno
Orkan Suchań - Kłos Pełczyce
Stal Lipiany - Osadnik Myślibórz
Energetyk Gryfino - Odra Chojna
Iskra Banie - Biali Sądów
Czcibor Cedynia - Dąb Dębno
Piast Karsko - Unia Dolice
Morzycko Moryń - Sokół Pyrzyce
13 kolejka (9 listopada)
Kłos Pełczyce - Iskra Banie
Gavia Choszczno - Energetyk Gryfino
Odra Chojna - Orkan Suchań
Unia Dolice - Drawa Drawno
Dąb Dębno - Sokół Pyrzyce
Biali Sądów - Stal Lipiany
Czcibor Cedynia - Osadnik Myślibórz
Morzycko Moryń - Piast Karsko
14 kolejka (16 listopada)
Drawa Drawno - Energetyk Gryfino
Osadnik Myślibórz - Sokół Pyrzyce
Stal Lipiany - Kłos Pełczyce
Orkan Suchań - Gavia Choszczno
Unia Dolice - Morzycko Moryń
Iskra Banie - Odra Chojna
Czcibor Cedynia - Biali Sądów
Piast Karsko - Dąb Dębno
15 kolejka (23 listopada)
Piast Karsko - Osadnik Myślibórz
Kłos Pełczyce - Czcibor Cedynia
Odra Chojna - Stal Lipiany
Dąb Dębno - Unia Dolice
Energetyk Gryfino - Orkan Suchań
Gavia Choszczno - Iskra Banie
Morzycko Moryń - Drawa Drawno
Biali Sądów - Sokół Pyrzyce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Mundial w Katarze. Polscy kibice przed meczem z Argentyną

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie