Rozmaryn Pracownia Dobrych Smaków to szczecińska restauracja, która przeszła Kuchenne rewolucje Magdy Gessler. Jakie ma teraz opinie? Co znalazło się w odmienionym menu? Sprawdźcie.

Rozmaryn Pracownia Dobrych Smaków Kuchenne rewolucje

Rozmaryn Pracownia Dobrych Smaków w Szczecinie to restauracja, która specjalizowała się w kuchni włoskiej. Nowoczesne wnętrze świeciło jednak pustkami, dlatego właściciele zdecydowali się po prosić Magdę Gessler. Jakie są efekty Kuchennych rewolucji w Rozmarynie? Przekonamy się oglądając odcinek w najnowszym sezonie Kuchennych rewolucji.

Te restauracje zobaczymy w najnowszym sezonie Kuchennych rewolucji:

Rozmaryn Pracownia Dobrych Smaków opinie

Jakie opinie o restauracji Rozmaryn Pracownia Dobrych Smaków mają goście po Kuchennych rewolucjach? W internecie można już znaleźć najnowsze komentarze o restauracji.

Najlepiej jednak wybrać się do lokalu osobiście i samemu spróbować serwowanych tam dań. Poniżej prezentujemy wybrane opinie, które można znaleźć w mediach społecznościowych (pisownia oryginalna, opinie nie muszą być zgodne ze stanowiskiem redakcji):

- W Rozmarynie bylysmy w 5 osob. Przed spotkaniem wertowalam portale w poszukiwaniu pozytywnych icen
Niestety wiekszosc rozczarowywala. Z duzym oporem weszlysmy do srodka ake od poczatku wszystko bylo super - wystroj, potrawy oraz obsluga kelnerska. Wszystko co zamowilysmy bylo pyszne, pieknie podane. A do tego szybko. Bardzo polecam! - ocenia Nieszka.

Kuchenne rewolucje w Toruniu. Magda Gessler zrewolucjonizowała kolejną restaurację!

- Wpadłem do nowej restauracji po rewolucjach Gessler. Niestety jestem rozczarowany obslugą gdzie wydaża bardzo długie oczekiwanie na zamówienie, pizza ponad 40 min - jest za długo. Filiżanka espresso na początek niestety była oblana kawą z ekspresu, a powinna być biała. Zamówiliśmy na przystawkę bułeczkę buraczkową - warto spróbować, to był plus. Tagliatelle z łososiem było bardzo bardzo średnie, łosoś z hipermarketu, niski poziom prezentacji, a kosztuje 29 zł. I teraz pizza. Pozytywnie zaskoczony. Pyszna. Polecam pizza Bianca. Wniosek: nie urywa ale warto wpaść jeden raz na kilka dań kuchni Gessler - komentuje Artem.

- Byłam tam pierwszy raz i ostatni, głównie ze względu na ceny, które nie korespondują z jakością serwowanego jedzenia. Średnio za `danie główne` należy zapłacić 39zł. Jest to zdecydowanie za dużo - dodaje Marta.

Rozmaryn Pracownia Dobrych Smaków menu, ceny

Co można znaleźć w menu restauracji Rozmaryn w Szczecinie po Kuchennych rewolucjach? Prezentujemy wybrane menu wraz z cenami:

  • Carpaccio z buraka - 8 zł
  • Zupa ziemniaczana z wędzonym łososiem - 14 zł
  • Pizza owocowa na wesoło 12 zł
  • Pizza z Włoską mortadelą 20 zł

Rozmaryn Pracownia Dobrych Smaków odcinek online

Odcinek kręcony w Rozmarynie w Szczecinie będzie można oglądać w najnowszym sezonie Kuchennych rewolucji. Najnowsze odcinki pojawią się w jesiennej ramówce TVN, Kuchenne rewolucje będą emitowane w każdy czwartek, od 6 września 2018, o godz. 21.30 na antenie stacji.

Odcinek w szczecińskim Rozmarynie - Pracowni Dobrych Smaków, podobnie jak inne odcinki z nowego sezonu Kuchennych rewolucji, będzie można oglądać także online na player.pl:

Rozmaryn Pracownia Dobrych Smaków Kuchenne rewolucje online

Wideo: Kuchenne Rewolucje | Sezon 18 | Zwiastunźródło: TVN/x-news