Rezerwy Pogoni pokonały Kotwicę [Wideo]

(rk), Pogoń Szczecin
Edi Andradina (z lewej) skończył mecz z golem i asystą.
W II kolejce 3 ligi Pogoń Szczecin II pokonała Kotwicę Kołobrzeg 3:1. Bramki dla "Portowców" strzelali - przeniesieni do drugiej drużyny na ten mecz - Edi oraz Djousse.

Już w drugiej minucie rezerwy Pogoni wyszły na prowadzenie. Dynamiczną akcję Radosława Wiśniewskiego próbował wykończyć Donald Djousse. Na wysokości zadania stanął jednak golkiper gości, który był jednak bezradny wobec dobitki Ediego.

Już dziesięć minut później niefortunnie interweniował bramkarz Kotwicy nabijając swojego obrońce piłką, która wpadła do siatki. Po tej akcji i prowadzeniu Pogoni 2:0 to goście doszli do głosu. Jednak to Pogoń, 25 minut po przerwie, ponownie ukąsiła. Donald Djousse wykorzystał podanie od Ediego i pojawił się na liście strzelców.

Wynik ustalił w 77 minucie zawodnik Kotwicy Kołobrzeg.

Pogoń II Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 3:1 (2:0)

Pogoń II: Botsch - Lisowski, Hernani (46. Murawski), Pietruszka - Bartoszewicz, Kort, Wiśniewski (65.Gałkowski), Walski, Błajewski (46. Ouedraogo), Edi Andradina - Djousse (75. Iskra).