Reprezentantka naszego regionu z tytułem Wpływowej Kobiety Polski 2020!

DM
Udostępnij:
Zakończyło się głosowanie w akcji Wpływowa Kobieta Polski 2020. O tytuł ubiegało się 15 niezwykłych kobiet w kraju, które zwyciężyły w regionalnych odsłonach akcji 100 Wpływowych Kobiet. Nasz region reprezentowała szczecińska restauratorka - Urszula Golema i to właśnie ona, zdobywając niemal 10 tysięcy Państwa głosów, zdobyła tytuł Wpływowej Kobiety Polski 2020.
KLIKNIJ i GŁOSUJ
w ogólnopolskim finale

________________________

Listę stu Wpływowych Kobiet Pomorza Zachodniego ułożyło Kolegium Redakcyjne "Głosu Koszalińskiego" i "Głosu Szczecińskiego". Są wśród nich panie, które odnoszą wielkie sukcesy w biznesie, są kobiety, które prowadzą fundacje i stowarzyszenia, działaczki społeczne, polityczne i samorządowe, a także przedstawicielki świata kultury, nauki i sportu. Każda z pań ma na swoim koncie osiągnięcia i zasługi dla naszego regionu, obok których nie można przejść obojętnie.

Głosami Czytelników zostały wybrane najbardziej wpływowej kobiety naszego regionu oraz główna laureatka - Wpływowa Kobieta Pomorza Zachodniego 2020.

KLIKNIJ i zobacz listę
100 Wpływowych Kobiet

Wyjątkowa książka

Podsumowaniem akcji będzie wydanie wyjątkowej książki. Ukażą się w niej obszerne rozmowy z dziesięcioma laureatkami, które w głosowaniu wybiorą nasi Czytelnicy.

Główny tytuł i ogólnopolski finał

Głosami Czytelników został przyznany także główny tytuł Wpływowej Kobiety Pomorza Zachodniego 2020. Laureatka, która zdobyła najwięcej głosów, poza prezentacją w książce otrzymała także statuetkę i dwuosobowe zaproszenia na pobyt w luksusowym SPA. Reprezentuje także nasz region w ogólnopolskim finale akcji 100 Wpływowych Kobiet, w którym biorą udział laureatki z każdego województwa. W finale głosami Czytelników dzienników regionalnych z całej Polski zostanie przyznany tytuł Wpływowej Kobiety Polski 2020.

Statuetki i zaproszenia do SPA będą czekać także na panie, której w rankingu wpływowych kobiet naszego regionu zajmą drugie i trzecie miejsce.

Zobacz rozmowy wideo z liderkami rankingu:

Ewa Giza - lekarz psychiatra

dr inż. Ewa Jakubczyk - naukowiec

Ewa Korczak - wójt Świeszyna

Katarzyna Szlońska-Getka - sekretarz powiatu drawskiego

Sylwia Walkusz - radna miejska z Tychowa

__________

Informacji o akcji udziela:
Sławomira Kruszewska
tel. 502 499 097
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: slawomira.kruszewska@polskapress.pl

Wideo