Remis futsalistów Pogoni w Chojnicach

Anna Pasztor
Marek Bugański (z prawej) zdobył jedną z bramek dla gości.
Marek Bugański (z prawej) zdobył jedną z bramek dla gości. Andrzej Szkocki/archiwum
Pogoń '04 Szczecin zremisowała z Red Devils Chojnice 3:3, choć prowadziła już nawet 2:0.

Pierwsza połowa miała wyrównany przebieg. Oba zespoły stwarzały sobie sytuacje strzeleckie. Choć więcej okazji do zdobycia gola mieli gospodarze, to bramkę strzelili szczecinianie. W 14.minucie Michał Kubik umieścił piłkę w siatce i Portowcy schodzili do szatni przy prowadzeniu 1:0.

W drugiej połowie nasi futsaliści szybko objęli dwubramkowe prowadzenie. Po kilku minutach z tej zaliczki nic jednak nie zostało, ponieważ zespół Red Devils wyrównał. Dwukrotnie do bramki trafił Oleksandr Bondar. W spotkaniu padły jeszcze dwa gole, a ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Portowcy nadal zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli.

W piątek Pogoń '04 Szczecin zagra u siebie z Red Dragons Pniewy. Początek spotkania o godz. 20.30.

Red Devils Chojnice - Pogoń '04 Szczecin 3:3 (0:1)
Bramki: Bondar 2 (26, 28), Wojciechowski (32) - Kubik (14), Shamotii (21), Bugański (35).
Pogoń '04: Lasik, Koszmider - Bugański, Jonczyk, Jakubiak, Tubacki, Gepert, Kawczak, Jurczak, Kubik, Maćkiewicz, Krzyżanowicz, Shamotii.