Remis Floty Świnoujście w Ząbkach. Znowu strata gola w doliczonym czasie

(mc)
Sebastian Olszar nie może być zadowolony z wyniku Floty, choć sam strzelił gola. Jego zespołowi zabrakło 30 sekund do zwycięstwa.
W meczu 5. kolejki I ligi piłkarskiej Flota Świnoujście zremisowała w Ząbkach z Dolcanem 1:1. Końcówka meczu była bardzo emocjonująca.

Flota po ostatniej stracie oczek u siebie (0:1 i gol stracony w 90. minucie z GKS Katowice) mocno chciała przywieźć jakieś punkty z Ząbek.

W składzie gospodarzy wypożyczony do Dolcanu z Pogoni Szczecin Julien Tadrowski (w drugiej połowie pojawił się także Norbert Neumann, także ogrywający się poza Szczecinem), a na ławce były szkoleniowiec Portowców, Marcin Sasal. I to właśnie ekipa z Ząbek częściej strzelała na bramkę rywali. Aktywny był zwłaszcza Patryk Mikita, wypożyczony z Legii.

Sporo pracy miał bramkarz Floty, Darko Brljak, który bardzo często musiał wychodzić do dośrodkowań, czy wybijać strzały. Dolcan miał sporo stałych fragmentów gry.

Gdy obie drużyny powoli szykowały się już na ostatni gwizdek, Flocie udało się zdobyć gola. Na listę strzelców wpisał się Sebastian Olszar, któremu podał Rafał Grzelak. Demony z niedzieli jednak powróciły. Flota kolejny raz straciła gola w doliczonym czasie gry. Dwa oczka odebrał gościom Neumann.

Dolcan Ząbki - Flota Świnoujście 1:1 (0:0)
Bramki: Neumann (90) - Olszar (87).
Dolcan: Leszczyński - Cichocki, Tadrowski, Jakubik (86 Wiśniewski), Klepczarek, Łuszkiewicz, Mazek (76 Neumann), Osoliński, Piesio, Damian , Mikita (65 Tarnowski).
Flota: Brljak - Reca, Stasiak, Sołowiej, Opałacz, Kamiński, Brud (80 Kort), Lisowski, Niewiada, Olszar (90 Cienciała), Nwaogu (67 Grzelak).