Remis Błękitnych w hicie drugiej ligi

PAZ
Błękitni mogą być zadowoleni z punktu zdobytego na Śląsku.
Błękitni mogą być zadowoleni z punktu zdobytego na Śląsku. Sebastian Wołosz/archiwum
Błękitni Stargard zremisowali 0:0 w wyjazdowym meczu 16. kolejki z Energetykiem ROW Rybnik.

Przed tą kolejką Błękitni byli na czwartym miejscu i tracili dwa punkty do drugiego Energetyka. Piątkowy mecz zapowiadał się na hit kolejki, ale pomimo wielu okazji bramki nie padły.

W pierwszej połowie bramkarza gospodarzy mieli okazję pokonać m.in. Piotr Wojtasiak i Wojciech Fadecki. Po przerwie sporo pracy miał Marek Ufnal, bramkarz gości.

W 72. minucie po strzale jednego z graczy Błękitnych odbiła się od poprzeczki i następnie, zdaniem przyjezdnych, przekroczyła linię bramkową. Sędzia jednak gola nie uznał.

Energetyk, przynajmniej na chwilę, został liderem, a stargardzianie mogą stracić czwartą pozycję w tabeli. Za tydzień zagrają u siebie ze Stalą Stalowa Wola.

Energetyk ROW Rybnik - Błękitni Stargard 0:0
Błękitni:Ufnal - Kosakiewicz, Pustelnik, Liśkiewicz, Wawszczyk, Fadecki, Poczobut (62 Flis), Wojtasiak (82 Baranowski), Fijałkowski, Gutowski, Filipowicz.