Remis Błękitnych w drugim sparingu. Trzech graczy blisko kontraktów

Michał Magnuski, autor jedynej bramki dla Błękitnych w sparingu z Torgelow.
Michał Magnuski, autor jedynej bramki dla Błękitnych w sparingu z Torgelow. Tadeusz Surma
Błękitni Stargard zremisowali w drugim tegorocznym meczu kontrolnym z niemieckim TSV Greif Torgelow 1:1 (0:0). Jedyną bramkę dla Błękitnych w 90. minucie meczu zdobył Michał Magnuski.

Kolejną szansę otrzymał testowany bramkarz Unii Swarzędz Andrzej Budnik, który wydaje się, że przekonał do siebie szkoleniowców i jest coraz bliżej podpisania kontraktu, podobnie jak Łukasz Kosakiewicz oraz Bartłomiej Zdunek. W pierwszej połowie sparingu z Torgelow sprawdzany był także rosyjski napastnik, ale szybko mu podziękowano.

Błękitni zrezygnowali też z obrońcy Mateusza Pakosza (Bytovia Bytów) i pomocnika Adriana Ułasowicza (Energetyk Gryfino).

Kolejny mecz kontrolny Błękitni rozegrają w kolejną sobotę w Pobierowie. Ich rywalem będzie Pogoń Szczecin.