Regulamin plebiscytu ,,Tatuaż Lata" (edycja 2011)

Redakcja

Postanowienia ogólne
1. Organizatorem Plebiscytu są Media Regionalne Sp. z o.o., ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000052204. NIP 897-10-10-229, REGON 930701694, kapitał zakładowy: 42.977.500 PLN zwana dalej Organizatorem.
2. Czas trwania Plebiscytu ustala się na okres od 29 lipca 2011 r. do 4 września 2011 r.
3. Plebiscyt będzie prowadzony na obszarze ukazywania się wydawanego przez Organizatora dziennika "Głos Dziennik Pomorza" (zwanego dalej "Dziennikiem") w skład którego wchodzą trzy mutacje: "Głos Szczeciński" (region szczeciński), "Głos Koszaliński" (region koszaliński), "Głos Pomorza" (region słupski) oraz na stronach serwisów internetowych: www.gs24.pl www.gk24.pl www.gp24.pl

Udział
1. Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane w okresie od 29 lipca 2011 r. do 17 sierpnia 2011 r. włącznie.
2. Warunkiem udziału w Plebiscycie jest przesłanie do redakcji kuponu zgłoszeniowego do udziału w Plebiscycie
3. Zgłoszenia można dokonać na kuponie zgłoszeniowym wyciętym z Dziennika lub pobranym ze strony serwisu internetowego. Wypełniony i podpisany kupon zgłoszeniowy można dostarczać osobiście, listownie lub mailowo. W tym ostatnim przypadku konieczne jest przesłanie skanu lub zdjęcia podpisanego kuponu.
4. Do kuponu zgłoszeniowego należy dołączyć również zdjęcie tatuażu Istnieje możliwość przekazania zdjęcia w formie elektronicznej. Zdjęcia przesyłane drogą elektroniczną powinny mieć minimalny rozmiar 800 x 600 px (przy rozdzielczości 100 dpi).
5. Organizator zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii nie spełniających podstawowych warunków technicznych i merytorycznych.
6. Organizator plebiscytu zastrzega sobie prawo odmówienia publikacji fotografii, która może w jakimkolwiek stopniu naruszać przepisy polskiego prawa i ogólnie przyjęte normy obyczajowe.
7. Organizator plebiscytu nie przyjmuje odpowiedzialności za zgłoszenia nieprawdziwe. W przypadku, gdy takie zgłoszenie zostanie wykryte Organizator, na wniosek osoby zgłoszonej bądź na podstawie własnej decyzji, usunie fotografię i dane osobowe ze strony internetowej plebiscytu i z listy numerów do głosowania.
8. Organizator po zakończonym plebiscycie nie odsyła nadesłanych zdjęć.
9. Kupony zgłoszeniowe należy przesłać pocztą elektroniczną na adres mailowy plebiscyt.gs24@mediaregionalne.pl (wpisując w temacie wiadomości Tatuaż Lata) lub przynieść osobiście, lub wysłać pocztą na adres: "Głos Szczeciński", Nowy Rynek 3, 71-875 Szczecin z dopiskiem "Tatuaż Lata".
10. Wypełniony czytelnie kupon musi być czytelnie podpisany i zawierać numer telefonu osoby zgłaszającej w celu możliwości dokonania weryfikacji zgłoszenia. Zgłoszenia nie spełniające powyższych warunków nie będą brały udziału w plebiscycie.
11. Dane uczestników plebiscytu nie będą przechowywane, zostaną usunięte zaraz po zakończeniu plebiscytu.
12. Uczestnicy Plebiscytu wyrażają zgodę na wykorzystanie przez Organizatora przesłanych fotografii do celów związanych z realizacją Plebiscytu. Uczestnicy Plebiscytu nie są uprawnieni do otrzymania z tego tytułu wynagrodzenia.
13. Przesłanie zgłoszenia do udziału w Plebiscycie jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.

Głosowanie
1. Głosowanie w plebiscycie odbywa się za pomocą SMS-ów w terminie od dnia 19 sierpnia 2011 do dnia 4 września 2011 r., do godziny 24.00.
2. Prawidłowo oddanym głosem w plebiscycie jest głos oddany SMS-em.
3. SMS-y dostarczone po upływie ww. terminu nie będą brane pod uwagę.
4. W celu ułatwienia oddawania głosów poszczególnym kandydatom zostanie przypisany sposób głosowania - prefiks oraz numer porządkowy kandydata.
5. By oddać głos za pośrednictwem SMS-a należy przesłać na nr 71466 SMS o treści:

GS.TAT.xx (gdzie xx to numer kandydata z listy) przykład: GS.TAT.123

6. SMS nie może zawierać polskich znaków. Koszt SMS-a 1,23 zł z VAT.
7. Jedna osoba może przesłać dowolną liczbę SMS-ów.
8. Wysłanie SMS-a zgodnego z podanym powyżej wzorem jest jednoznaczne ze złożeniem oświadczenia o zapoznaniu się z regulaminem i wyrażeniem zgody na udział w głosowaniu, na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.
9. W przypadku jakichkolwiek odstępstw od podanego w punkcie 5 wzoru SMS, nie zostanie on uwzględniony.
10. Organizator nie ponosi odpowiedzialności w przypadku, gdy treść SMS-a jest wadliwa z przyczyn nieleżących po stronie organizatora.
11. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za SMS-y, które nie dotrą do organizatora z przyczyn nieleżących po jego stronie.

Wyłonienie zwycięzców Plebiscytu i nagrody
1. W plebiscycie nagrodzeni zostaną kandydaci, którzy uzyskają największą liczbę głosów oddanych za pomocą SMS-ów.
2. Zwycięzcą Plebiscytu zostanie osoba, która uzyska największą liczbę głosów.
3. Zdobywca pierwszego miejsca zostanie nagrodzony voucherem do studia tatuażu.
4. Dodatkowo zostaną przyznane wyróżnienia dla uczestników Plebiscytu, którzy uzyskają największą liczbę głosów w każdym z regionów. Wyróżnienia otrzymają po dwie osoby z każdego z trzech regionów. Łącznie sześć osób.
5. Organizator na bieżąco będzie informował o rodzaju nagród na łamach Dziennika.
6. Wyniki plebiscytu zostaną opublikowane w Dzienniku 9 września 2011 r.
7. O terminie wręczenia nagród laureaci zostaną powiadomieni w ciągu siedmiu dni od ogłoszenia wyników.

Postanowienia końcowe
1. Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady Plebiscytu. Udział w Plebiscycie jest jednoznaczny z akceptacją niniejszego regulaminu.
2. Uczestnik, wysyłający SMS w Plebiscycie, zamawia SMS-y promocyjne i reklamowe wysyłane przez Organizatora.
3. SMS-y promocyjne i reklamowe mogą być wysyłane:
a) wyłącznie do uczestników biorących udział w akcjach i konkursach SMS organizowanych przez Organizatora w ciągu 6 miesięcy poprzedzających wysyłkę
b) nie częściej niż raz dziennie do każdego z uczestników.
4. Uczestnik akcji i konkursów SMS organizowanych przez Organizatora może zrezygnować z otrzymywania SMS-ów promocyjnych i reklamowych, wysyłając na adres mailowy lotar.rohde@mediaregionalne.pl wiadomość pod tytułem: "SMS-y PROMOCYJNE", w treści podając numer telefonu. Numer ten w ciągu 48 godzin zostanie usunięty z listy numerów, na które wysłane są wiadomości promocyjne i reklamowe.
5. Organizatorowi przysługuje wyłączne prawo do wyłonienia zdobywców nagród w oparciu o zasady określone w niniejszym Regulaminie.
6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:
- problemy w funkcjonowaniu Plebiscytu, jeżeli nastąpiły one wskutek zdarzeń, których Organizator przy zachowaniu należytej staranności nie był w stanie przewidzieć, lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku problemów związanych ze zdarzeniami losowymi o charakterze siły wyższej
- przerwy w funkcjonowaniu Plebiscytu zaistniałe z przyczyn niezależnych od Organizatora
- udział w Plebiscycie niezgodnie z postanowieniami niniejszego Regulaminu i szkody tym spowodowane.
7. Ewentualne reklamacje uczestników Plebiscytu będą przyjmowane najpóźniej 7 dni od dnia opublikowania wyników głosowania, wyłącznie w trybie korespondencji pisemnej, skierowanej na adres: "Media Regionalne" Spółka z o.o., Oddział w Koszalinie, ul. Mickiewicza 24, 75-004 Koszalin z dopiskiem "Tatuaż Lata".
8. O terminie złożenia reklamacji decyduje data stempla pocztowego. Reklamacje zgłoszone po upływie ww. terminu nie będą rozpatrywane. Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora Plebiscytu w terminie 21 dni od daty ich otrzymania.
9. Spory odnoszące się i wynikające z Plebiscytu będą rozwiązywane przez Organizatora Plebiscytu. Wszelkie decyzje Organizatora będą wiążące i ostateczne.
10. Organizator jest uprawniony do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Plebiscycie. Dotyczy to w szczególności zmian poszczególnych czynności konkursowych oraz specyfikacji nagród.
11. Z udziału w Plebiscycie wyłączeni są pracownicy Organizatora oraz członkowie ich najbliższych rodzin (pod pojęciem członków najbliższej rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków oraz osoby pozostające w stosunku przysposobienia z osobami będącymi pracownikami Organizatora). Wyłączenie to dotyczy także osób fizycznych, będących stałymi współpracownikami Organizatora oraz członków ich najbliższych rodzin.
12. Organizator ustanawia adres korespondencyjny związany z zapytaniami dotyczącymi Plebiscytu: "Media Regionalne" Sp. z o.o. Oddział w Koszalinie, ul. Mickiewicza 24, 75-004 Koszalin.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3