Regulamin Plebiscytu "Mała Miss i Mister 2010"

RedakcjaZaktualizowano 

§ 1.
Regulamin określa zasady przeprowadzenia Plebiscytu "Mała Miss i Mister 2010" (zwanego dalej “Plebiscytem").

§ 2.
Podmiot organizujący Plebiscyt

Plebiscyt organizują Media Regionalne Sp. z o.o. 00-838 Warszawa ul. Prosta 51, oddział w Koszalinie ul. Mickiewicza 24, wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy XII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000052204, (zwana dalej "Organizatorem").

§ 3.
Obszar prowadzenia Plebiscytu

Plebiscyt będzie prowadzony na obszarze ukazywania się wydawanego przez Organizatora dziennika "Głos Szczeciński" (zwanego dalej "Dziennikiem") oraz na stronach serwisu internetowego "Głosu Szczecińskiego" pod adresem www.gs24.pl.

§ 4.
Czas trwania Plebiscytu

Plebiscyt rozpoczyna się 9 lipca 2010 r. i trwać będzie do 11 września 2010 r.

§ 5
Zasady przyjmowania zgłoszeń uczestników plebiscytu

1. W Plebiscycie mogą brać udział dzieci w wieku do 7. lat.
2. Plebiscyt będzie prowadzony w dwóch kategoriach: Mała Miss 2010 i Mały Mister 2010.
3. Zgłoszenia kandydatów do tytułu Małej Miss i Małego Mistera będą przyjmowane od 16 lipca do 30 lipca 2010 r. włącznie.
4. Warunkiem udziału w Plebiscycie jest przesłanie do redakcji kuponu zgłoszeniowego do udziału w Plebiscycie oraz zdjęcia dziecka
5. Zgłoszenia można dokonać na kuponie zgłoszeniowym wyciętym z Dziennika lub pobranym ze strony serwisu internetowego www.gs24.pl. Wypełniony i podpisany kupon zgłoszeniowy można dostarczać osobiście, listownie lub mailowo. W tym ostatnim przypadku konieczne jest przesłanie skanu lub zdjęcia podpisanego kuponu.
6. Do kuponu zgłoszeniowego należy dołączyć również zdjęcie dziecka portretowe lub sylwetki Zdjęcia przesyłane drogą elektroniczną powinny mieć minimalny rozmiar 800 x 600 px (przy rozdzielczości 100 dpi).
7. Redakcja zastrzega sobie możliwość odrzucenia zdjęć, które nie spełniają wymogów technicznych.
8. Dziennik po zakończonym plebiscycie nie odsyła nadesłanych zdjęć.
9. Kupony zgłoszeniowe należy przesłać pocztą elektroniczną na adres mailowy plebiscyt.gs24@mediaregionalne.pl (wpisując w temacie wiadomości Mała Miss i Mister) lub przynieść osobiście lub wysłać pocztą na adres: "Głos Szczeciński", Nowy Rynek 3, 71-875 Szczecin z dopiskiem "Mała Miss i Mister 2010".
10. Zgłoszenia dziecka do udziału w Plebiscycie może dokonać wyłącznie rodzic posiadający pełnię praw rodzicielskich lub inna osoba wyznaczona przez sąd do opieki nad dzieckiem.
11. Przesyłając zgłoszenie do Plebiscytu rodzice / opiekunowie prawni dzieci wyrażają pisemną, dobrowolną zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie przez Organizatora na potrzeby organizacji Plebiscytu danych osobowych dzieci a także na publikację wykorzystanie wizerunku dziecka na potrzeby organizacji Plebiscytu. Jednocześnie oświadczają, że posiadają pełne prawa do przesyłanych materiałów. Uczestnicy plebiscytu oraz ich opiekunowie prawni nie są uprawnieni do otrzymania z tego tytułu wynagrodzenia.
12. Przesłanie zgłoszenia dziecka do udziału w Plebiscycie jest równoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
13. Z udziału w Plebiscycie wyłączeni są dzieci pracowników Organizatora.

§ 6
Głosowanie w ramach Plebiscytu

1. Zdjęcia zgłoszonych dzieci będą publikowane na stronach serwisu internetowego www.gs24.pl.
2. W dniach 6 sierpnia 2010 do 5 września 2010 r. odbędzie się głosowanie na Małą Miss i Małego Mistera.
3. Głosowanie na uczestników Plebiscytu odbywać się będzie za pomocą SMS-ów oraz kuponów drukowanych na łamach Dziennika raz w tygodniu.
4. Oddanie głosu będzie polegać na wysłaniu na numer 71466 SMS-a o treści:
gs.miss.xx (gdzie xx to numer kandydatki z listy) lub
gs.mister.xx (gdzie xx to numer kandydata z listy).
5. Koszt wysłania SMS-a wynosi 1,22 zł z VAT.
6. Lista numerów przypisanych uczestnikom plebiscytu zostanie opublikowana na stronach serwisu internetowego www.gs24.pl
7. Prawidłowo oddanym głosem w Plebiscycie jest głos oddany SMS-em w terminie od 6 sierpnia 2010 r. do 5 września 2010 r. do godziny 24:00 lub głos na oryginalnym kuponie konkursowym, dostarczonym do siedziby Organizatora do dnia 3 września 2010 r. do godz. 18.

§ 7
Ogłoszenie wyników i zasady przekazania nagród

1. Tytuł Małej Miss i Mistera 2010 otrzymają dzieci, które zdobędą najwięcej głosów w każdej z dwóch kategorii.
2. Po zakończeniu głosowania nazwiska laureatów Plebiscytu zostaną zamieszczone na łamach Dziennika oraz na stronach serwisu internetowego www.gs24.pl
3. Nagrodami w Plebiscycie są:
- pierwsze dziesięcioro dzieci z każdej z dwóch kategorii otrzyma dyplom oraz swoje zdjęcie w formacie zbliżonym do A1 (sesja zdjęciowa na potrzeby przygotowania wymienionych fotografii zostanie zorganizowana na koszt Organizatora w tygodniu poprzedzającym wręczenie zakończenie Plebiscytu).
- pierwsza trójka dzieci z każdej z dwóch kategorii otrzyma dodatkowo maskotkę
- wszystkie dzieci, które zostaną zaproszone na ogłoszenie wyników Plebiscytu otrzymają pamiątkowy upominek
4. Wręczenie upominków oraz dyplomów finalistom odbędzie się w dniu 11 września 2010 roku.
5. W przypadku nie odebrania upominków w powyższym terminie będzie można je odebrać w terminie do 30 września 2010 r. w siedzibie Organizatora. Po tym terminie pozostaną one własnością Organizatora.
6. Przed wydaniem nagrody Organizator może zażądać od rodzica / opiekuna prawnego uczestnika Plebiscytu złożenia pisemnego oświadczenia, że nie jest on osobą wyłączoną z udziału w Plebiscycie.

§ 9
Postępowanie reklamacyjne

1. Każdemu rodzicowi / opiekunowi prawnemu uczestnika Plebiscytu przysługuje prawo wniesienia reklamacji związanej z niniejszym Plebiscytem.
2. Reklamacje mogą być zgłaszane przez rodziców /opiekunów prawnych uczestników Plebiscytu na piśmie od dnia rozpoczęcia Plebiscytu, najpóźniej 14 dni od dnia opublikowania wyników głosowania. Reklamacje, które wpłyną po tym terminie nie będą uwzględniane.
3. Reklamacje należy zgłaszać w formie pisemnej na adres:
Media Regionalne Sp. z o.o. O/Koszalin
ul. Adama Mickiewicza 24
75-004 Koszalin
z dopiskiem "Mała Miss i Mister 2010 - reklamacja".
4. Reklamacja powinna zawierać: imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika Plebiscytu, przyczynę reklamacji wraz z jej uzasadnieniem oraz podpis rodzica / opiekuna prawnego uczestnika Plebiscytu.
5. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty wpłynięcia reklamacji, włączając w to zawiadomienie uczestnika o wyniku reklamacji.
6. Organizator rozpatrując reklamacje stosować się będzie do postanowień niniejszego Regulaminu.
7. Decyzja w przedmiocie reklamacji jest ostateczna i wiążąca.

§ 10
Udostępnianie Regulaminu

Pełna treść niniejszego Regulaminu będzie udostępniona do wglądu wszystkim zainteresowanym
w siedzibach Organizatora przez czas trwania Plebiscytu, począwszy od dnia jego rozpoczęcia.

§ 11
Ochrona Danych Osobowych

Dane osobowe uczestników Plebiscytu przetwarzane będą w zakresie i celach związanych z przeprowadzeniem Plebiscytu, a w szczególności w celu komunikacji z uczestnikami oraz wydania nagród zwycięzcom, w tym również poprzez publikację imiennej listy osób nagrodzonych na łamach Dziennika i serwisu www.gs24.pl za zgodą uczestników Plebiscytu wyrażoną pisemnie na zgłoszeniu.

§ 12
Postanowienia końcowe

1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za działanie lub zaniechanie Uczestników Plebiscytu oraz osób trzecich (m.in. Poczty Polskiej, firm kurierskich).
2. Uczestnik wysyłający SMS w Plebiscycie zamawia SMS-y promocyjne i reklamowe wysyłane przez Organizatora z zastrzeżeniem § 12 punktu 4 niniejszego Regulaminu.
3. SMS-y promocyjne i reklamowe mogą być wysyłane:
a) wyłącznie do uczestników biorących udział w akcjach i konkursach SMS organizowanych przez organizatora w ciągu 6 miesięcy poprzedzających wysyłkę.
b) nie częściej niż raz dziennie do każdego z uczestników.
4. Uczestnik akcji i konkursów SMS organizowanych przez organizatora może zrezygnować z otrzymywania SMS-ów promocyjnych i reklamowych wysyłając na adres mailowy lotar.rohde@mediaregionalne.pl wiadomość pod tytułem: "SMS-y PROMOCYJNE", w treści podając numer telefonu. Numer ten w ciągu 48 godzin zostanie usunięty z listy numerów, na które wysłane są wiadomości promocyjne i reklamowe.
5. Zwycięzcy nagrody nie przysługuje prawo do zastrzeżenia szczególnych właściwości nagrody ani do otrzymania jej ekwiwalentu (pieniężnego, rzeczowego). Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakość i użyteczność wygranej przez laureata Plebiscytu nagrody (w tym odpowiedzialności z tytułu gwarancji lub rękojmi za wady rzeczy będącej nagrodą). Odpowiedzialnym z tego tytułu jest osoba udzielająca gwarancji (sprzedawca).
6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zapisów w regulaminie.

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3