Regulamin: "Mała Ojczyzna - Oceń władzę" (prawybory 2014)

Redakcja
Dodaj komentarz:
Udostępnij:

Regulamin plebiscytu

"Mała Ojczyzna - Oceń władzę" (prawybory 2014)

Art. 1

Plebiscyt dla czytelników dzienników: "Głos Szczeciński", "Głos Koszaliński" i "Głos Pomorza" (zwanych dalej "Dziennikiem") oraz użytkowników serwisów internetowych www.gs24.pl www.gk24.pl www.gp24.pl - pod nazwą "Mała Ojczyzna - Oceń władzę" organizowany jest przez Media Regionalne Sp. z o.o., ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS 0000052204. NIP 897-10-10-229, REGON 930701694, kapitał zakładowy: 47.813.500 PLN, zwaną dalej Organizatorem.

Nadzór nad przebiegiem Plebiscytu sprawuje Komisja Plebiscytowa powołana przez Organizatora.

Art. 2

Plebiscyt ma charakter zamknięty. Czytelnicy mogą głosować na wskazanych w serwisie internetowym kandydatów, którzy znaleźli się na listach ogłoszonych przez PKW w wyborach samorządowych 2014 r.

Art. 3 Warunki uczestnictwa w plebiscycie

1. Plebiscyt ma charakter zamknięty. Czytelnicy mogą głosować na wskazanych w plebiscycie kandydatów.

2. Z udziału w plebiscycie wykluczeni są pracownicy i współpracownicy Organizatora, osoby którym powierzono określone prace w związku z organizowaniem plebiscytu oraz członkowie ich najbliższych rodzin.

Art. 4 Zasady przeprowadzania Plebiscytu

1. Plebiscyt będzie się odbywał w dniach od 24.10.2014 r. do 12.11.2014 r.

2. Głosowanie odbywać się będzie za pomocą SMS Premium poprzez zakup e-wydania "Głosu" (dalej jako "e-wydanie") i będzie trwało od 24.10.2014 r. do 12.11.2014 r. do godziny 11:59:59 na następujących warunkach.:

a. zakupu e-wydania dokonuje się poprzez przesłanie SMS na numer 72355

Każdy kandydat ma przypisany sposób głosowania - prefiks oraz numer porządkowy kandydata. Prefiksy są dostępne w serwisach internetowych Dziennika,

b. w odpowiedzi na SMS uczestnik otrzymuje kod dostępu do e-wydania,

c. koszt wysłania SMS-a wynosi 2,46 zł z VAT,

d. jeden wysłany SMS to 1 lub minus 1 pkt. w plebiscycie na daną kandydaturę lub za albo przeciw,

e. uczestnik plebiscytu może dokonać zakupu dowolnej ilości e-wydań i tym samym oddać dowolną liczbę głosów.

3. O zwycięstwie decyduje największa różnica pomiędzy liczbą głosów na "TAK" i liczbą głosów na "NIE".

Art. 5

1. Akceptując treść niniejszego regulaminu i biorąc udział w Plebiscycie uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych podanych Organizatorowi w poniższym zakresie. Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Media Regionalne Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie ul. Domaniewska, nr 45, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego - Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000052204, o kapitale zakładowym 47 813 500 złotych oraz numerze

identyfikacji podatkowej NIP: 897-10-10-229 dla celów organizacji i przeprowadzenia Plebiscytu, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Media Regionalne Sp. z o. o., a także w celach statycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych.

2. Media Regionalne Sp. z o. o. informuje, że jest administratorem danych osobowych w rozumieniu w/w ustawy. Właściciel danych ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania w siedzibie Media Regionalne Sp. z o. o. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Spółkę w zakresie dozwolonym przez w/w ustawę. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Media Regionalne Sp. z o. o. na piśmie.

3. Przystępując do udziału w niniejszym Plebiscycie, uczestnik może nadto wyrazić zgodę na otrzymywanie od Media Regionalne Sp. z o. o. za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Media Regionalne Sp. z o. o. adresy e-mail oraz / albo numery telefonów, informacji handlowej od Media Regionalne Sp. z o. o. dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Media Regionalne Sp. z o. o., a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Media Regionalne Sp. z o. o. na odrębnych zasadach

Art. 6

Ogłoszenie wyników plebiscytu

Komisja plebiscytowa po zweryfikowaniu nadesłanych głosów, ogłosi wyniki plebiscytu do dnia 14.11.2014 r. na stronie internetowej serwisu oraz w Dzienniku Organizatora.

Art. 7

1. Reklamacje związane ze sposobem przeprowadzenia Plebiscytu będą przyjmowane w formie pisemnej w siedzibie Organizatora, w terminie do 7 dni od momentu poinformowania o wynikach Plebiscytu.

2. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 14 dni od daty ich otrzymania. O wyniku postępowania reklamacyjnego osoby zgłaszające reklamacje zostaną powiadomione pisemnie niezwłocznie po ich rozpatrzeniu.

3. Po wyczerpaniu postępowania reklamacyjnego uczestnikowi przysługuje prawo do dochodzenia nieuwzględnionych roszczeń we właściwym sądzie powszechnym.

Art. 8

1. Uczestnictwo w konkursie zobowiązuje do przestrzegania regulaminu Plebiscytu, regulamin pozostaje do wglądu na stronie serwisu Organizatora.

2. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Plebiscytu.

3. Organizator zastrzega, że nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia uniemożliwiające prawidłowe przeprowadzenie Plebiscytu i/lub realizacji nagrody, których nie był w stanie przewidzieć, lub którym nie mógł zapobiec, w szczególności w przypadku zaistnienia zdarzeń losowych, w tym siły wyższej.

Art. 9

1. Organizator zastrzega możliwość przedłużenia trwania Plebiscytu.

2. Organizator zastrzega, iż Plebiscyt nie jest badaniem opinii publicznej, a podane wyniki odzwierciedlają wyłącznie ilość i treść wysłanych przez Głosujących odpowiedzi w formacie SMS. Z uwagi na fakt, iż jeden Głosujący może wysłać więcej niż jedną odpowiedź, wyniki głosowania nie muszą odzwierciedlać obiektywnego zapatrywania społecznego na kwestie, których dotyczy Plebiscyt.

3. Zmiany niniejszego Regulaminu obowiązują od dnia powiadomienia o zmianach uczestników przez ich zamieszczenia na stronie internetowej Organizatora. Zmiana Regulaminu nie narusza praw Uczestników nabytych przed zmianą.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie