qWyniki piątego etapu

Redakcja
Kategoria liceum

10 punktów:

Marta Wiśniewska, LO nr 2 w Szczecinie

9,75 pkt.:

Joanna Michałek, LO w Barlinku, opiekun ? Izabela Leszczyńska

9,5 pkt.:

Piotr Mirski, LO nr 6 w Szczecinie, opiekun ? Teresa Witkiewicz

9 punktów:

Katarzyna Małkowska, LO nr 13 w Szczecinie, opiekun ? Barbara Sokolińska-Szybowska
Magdalena Stawecka, Katolickie LO w Koszalinie, opiekun ? Mirosława Krzysciak
Błażej Lebiedziewicz, LO nr 9 w Szczecinie, opiekun ? Przemysław Januszko
Michał Wołczak, LO nr 13 w Szczecinie, opiekun ? Barbara Sokolińska-Szybowska
Anna Uchto, LO w Gryfinie, opiekun ? Anna Pawłowska
Karolina Wójcik, LO nr 1 w Szczecinie, opiekun ? Wioleta Dydo
Emilia Rosińska, LO nr 9 w Szczecinie, opiekun ? Katarzyna Krzyżewska
Sandra Winiarczyk, LO w Pyrzycach, opiekun ? Stanisław Janicki
Agnieszka Zagórska, LO nr 2 w Szczecinie, opiekun ? Magdalena Jagodzińska
Paweł Góźdź, LO nr 5 w Szczecinie, opiekun ? Sławomir Osiński
Magdalena Gronostaj, LO nr 2 w Szczecinie, opiekun ? Ireneusz Statnik

8,5 pkt.:

Anna Przerwa, LO nr 13 w Szczecinie, opiekun ? Barbara Sokolińska-Szybowska
Michał Matusiewicz, LO nr 13 w Szczecinie, opiekun ? Barbara Sokolińska-Szybowska
Magdalena Cedro, LO nr 2 w Nowogardzie, opiekun ? Izabela Koladyńska
Wioleta Krystosik, LO nr 1 w Szczecinie, opiekun ? Wioleta Dydo
Marcin Abramczuk, Zespół Szkół Budowlanych w Szczecinie, opiekun ? Aleksandra Wesołowska
Katarzyna Adrianek, Zespół Szkół Budowlanych w Szczecinie, opiekun ? Aleksandra Wesołowska
Daria Krenca, LO nr 1 w Szczecinie, opiekun ? Wioleta Dydo
Marta Stolarska, LO nr 1 w Szczecinie, opiekun ? Wioleta Dydo
Paulina Mazur, LO w Policach, opiekun ? Agnieszka Sikorska-Furman
Sylwana Sosińska, LO nr 6 w Szczecinie, opiekun ? Teresa Witkiewicz
Aleksandra Puczko, LO nr 13 w Szczecinie
Paweł Gawkowski, LO nr 9 w Szczecinie, opiekun ? Anna Parchimowicz
Monika Łangowska, LO nr 5 w Szczecinie, opiekun ? Mirosława Majzel
Martyna Miernik, LO nr 5 w Szczecinie, opiekun ? Justyna Dunin-Wąsowicz
Stanisław Konieczny, LO w Pyrzycach, opiekun ? Stanisław Janicki
Milena Starczewska, LO w Gryficach, opiekun ? Aleksandra Mączka
Karina Gomółka, LO nr 5 w Szczecinie
Barbara Andersohn, LO nr 14 w Szczecinie, opiekun ? Lidia Miler
Ewa Olszewska, LO STSG w Świnoujściu
Paulina Zdanowska, LO nr 23 w Szczecinie
Joanna Zakrzewska, Katolickie LO w Koszalinie, opiekun ? Mirosław Krzyściak
Alicja Mączkowska, LO nr 2 w Wałczu, opiekun ? Sylwia Malinowska
Magdalena Panas, LO nr 13 w Szczecinie, opiekun ? Barbara Sokolińska-Szybowska

8 punktów:

Jakub Karwicki, LO nr 6 w Szczecinie, opiekun ? Teresa Witkiewicz
Bartosz Szkuciak, LO nr 1 w Chojnie, opiekun ? Renata Czubak
Agata Cyrus, LO w Chojnie
Anna Sobczuk, LO nr 6 w Szczecinie, opiekun ? Teresa Witkiewicz
Katarzyna Leoniewska, LO nr 2 w Szczecinie, opiekun ? Ireneusz Statnik
Aleksandra Permanicka, LO nr 2 w Kołobrzegu
Małgorzata Madera,
Aneta Wojszko, LO nr 1 w Chojnie, opiekun ? Renata Czubak
Alesandra Wawrzyniuk, LO w Chojnie, opiekun ? Katarzyna Mickiewicz-Bindas
Kalina Wilińska, LO nr 2 w Nowogardzie, opiekun ? Izabela Koladyńska
Agnieszka Ronkowska, LO nr 2 w Nowogardzie, opiekun ? Izabela Koladyńska
Bogusława Gradzik, LO nr 2 w Nowogardzie, opiekun ? Izabela Koladyńska
Magdalena Michalak, LO w Policach, opiekun ? Agnieszka Sikorska-Furman
Michał Hubicki, LO nr 5 w Szczecinie, opiekun ? Ewa Piechota
Konrad Czarnecki, LO nr 5 w Szczecinie, opiekun ? Justyna Dunin-Wąsowicz
Sandra Kaszuba, LO nr 19 w Szczecinie, opiekun ? Edyta Mincewicz
Michał Złotnik, LO nr 6 w Szczecinie, opiekun ? Teresa Witkiewicz
Alex Waligóra, LO nr 6 w Szczecinie, opiekun ? Teresa Witkiewicz
Anna Mazurek, LO nr 6 w Szczecinie, opiekun ? Teresa Witkiewicz
Wojciech Radoch, LO nr 1 w Stargardzie
Edyta Żytkowska, LO nr 6 w Szczecinie, opiekun ? Teresa Witkiewicz
Monika Machalska, LO nr 1 w Szczecinie, opiekun ? Agnieszka Piskorek
Magdalena Ziemlecka, LO nr 19 w Szczecinie, opiekun ? Edyta Mincewicz
Anna Romuk-Wodorocka, LO nr 1 w Szczecinie, opiekun ? Agnieszka Piskorek
Katarzyna Przybysz, LO nr 1 w Szczecinie, opiekun ? Wioleta Dydo
Adrian Serwicki, LO nr 23 w Szczecinie, opiekun ? Beata Suplicka
Magdalena Walendowska, LO nr 1 w Szczecinie, opiekun ? Dorota Trzaskowska
Olga Sienkiewicz, LO w Pyrzycach, opiekun ? Stanisław Janicki
Michał Frątczak, LO w Pyrzycach, opiekun ? Stanisław Janicki
Kinga Grzywacz, LO nr 13 w Szczecinie, opiekun ? Barbara Sokolińska-Szybowska
Maciej Wagner, LO w Nowogardzie, opiekun ? Anna Durniewicz
Tomasz Biernacki, LO nr 13 w Szczecinie
Sylwia Krawiec, LO w Kołobrzegu
Magdalena Jaworska, LO nr 1 w Chojnie, opiekun ? Renata Czubak
Anna Groszkowska, LO nr 1 w Szczecinie
Ewelina Brukwicz, LO nr 1 w Szczecinie, opiekun ? Agnieszka Kubacka
Joanna Sosnowska, LO nr 2 w Nowogardzie, opiekun ? Małgorzata Wojtyniak
Damian Kamiński, LO nr 5 w Szczecinie, opiekun ? Justyna Dunin-Wąsowicz
Katarzyna Bilska, LO nr 1 w Szczecinie, opiekun ? Wioleta Dydo

Katarzyna Pilarczyk, LO nr 13 w Szczecinie, opiekun ? Barbara Sokolińska-Szybowska
Tomasz Figaszewski, LO nr 5 w Szczecinie, opiekun ? Sławomir Osiński
Malwina Maryniak, LO nr 1 w Szczecinie, opiekun ? Wioleta Dydo
Katarzyna Owsińska, LO nr 1 w Szczecinie
Marta Toruń, LO nr 6 w Szczecinie, opiekun ? Teresa Witkiewicz
Anna Sienkiewicz, LO nr 1 w Szczecinie, opiekun ? Wioleta Dydo
Katarzyna Michałek, LO nr 2 w Szczecinie, opiekun ? Mirosława Niemczyk
Marta Leśniak, LO w Chojnie, opiekun ? Katarzyna Mickiewicz-Bindas
Danuta Zakrzewska, LO w Pyrzycach, opiekun ? Stanisław Janicki
Ewelina Malanowska, LO nr 13 w Szczecinie
Jakub Pietrzykowski, LO nr 13 w Szczecinie, opiekun ? Barbara Sokolińska-Szybowska
Katarzyna Wiśniewska, LO w Gryficach, opiekun ? Jolanta Folwarska
Agnieszka Karaźniewicz, LO nr 2 w Nowogardzie, opiekun ? Izabela Koladyńska
Kamila Kubat, LO nr 1 w Stargardzie, opiekun ? Agnieszka Ogórkiewicz
Joanna Trybulska, Katolickie LO w Koszalinie
Patrycja Nocoń, LO w Pyrzycach, opiekun ? Stanisław Janicki
Paulina Mielcarek, LO nr 13 w Szczecinie, opiekun ? Barbara Sokolińska-Szybowska
Jakub Gniazdowski, LO nr 2 w Nowogardzie, opiekun ? Izabela Koladyńska
Weronika Janczura, LO w Pyrzycach, opiekun ? Stanisław Janicki
Agnieszka Majewska, LO nr 2 w Szczecinie
Ewa Furman, LO nr 13 w Szczecinie, opiekun ? Barbara Sokolińska-Szybowska
Robert Tuziak, LO nr 6 w Szczecinie, opiekun ? Teresa Witkiewicz

7,5 pkt.:

Paulina Seidler, LO nr 6 w Szczecinie, opiekun ? Teresa Witkiewicz
Justyna Zielińska, LO nr 1 w Chojnie, opiekun ? Renata Czubak
Maciej Pieczyński, LO nr 4 w Szczecinie, opiekun ? Magdalena Wasielewska
Iga Zapolska, LO nr 5 w Szczecinie, opiekun ? Ewa Piechota
Konrad Dobrucki, LO nr 1 w Chojnie, opiekun ? Katarzyna Mickiewicz-Bindas
Bartek Drążewski, LO nr 2 w Nowogardzie, opiekun ? Izabela Koladyńska
Wojciech Koladyński, LO nr 2 w Nowogardzie, opiekun ? Marta Maziarz

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie