PUPIL ROKU Ważne informacje dla uczestników konkursu

Akcja specjalna PUPIL ROKU
Gratulujemy nominacji do nagrody. Już na wstępie życzymy wielu głosów i... zwycięstwa. Oto kilka ważnych informacji dla uczestników plebiscytu.

KONIECZNIE UZUPEŁNIJ PREZENTACJĘ!

Na liście wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku może być umieszczone zdjęcie lub logo. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukują swoich faworytów.

Przy okazji można też rozszerzyć swoją prezentację w plebiscycie dodając zdjęcia, opis i linki do strony internetowej i/lub profilu na Facebooku. Dzięki temu można się pełniej zaprezentować głosującym.

KLIKNIJ i wypełnij formularz

JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

Przede wszystkim o nominacji i udziale w plebiscycie warto poinformować swoich klientów. Z pewnością wiele osób chętnie odda głos.

W SERWISIE FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

Na Facebooku koniecznie:

  • opublikuj na swoim profilu lub fanpage'u post ze zdjęciem i instrukcją głosowania. Podziękuj za nominację do nagrody. Twoi znajomi z Facebooka lub osoby, które polubiły Twój fanpage, z pewnością chętnie zagłosują.
  • niezależnie od publikacji zdjęcia lub wideo warto opublikować także osobny post z grafiką zachęcającą do głosowania, którą specjalnie dla Ciebie przygotujemy. Możesz ją zamówić poniżej.
  • opublikowane posty szybko zyskają wiele lajków i komentarzy. Warto za nie dziękować i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • publikuj posty związane z przebiegiem plebiscytu np. dziękując za oddane głosy
  • udostępniaj posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u
  • warto także na czas trwania głosowania zmienić zdjęcie w tle na swoim profilu na grafikę mówiącą o udziale w plebiscycie. W ten sposób informacji tej nie przeoczy żadna osoba, która odwiedzi profil lub fanpage w tym czasie!

GRAFIKI NA FACEBOOKA I PLAKATY

Dla uczestników plebiscytu przygotowujemy bezpłatnie materiały promocyjne - projekty grafik do publikacji na Facebooku oraz projekty plakatów do samodzielnego wydrukowania.

KLIKNIJ i zamów grafikę

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

Przez cały czas trwania plebiscytu liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w naszym serwisie, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w gazecie.

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest kandydat, na którego oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

Za naszym pośrednictwem każdy uczestnik plebiscytu może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na niego głosy. Jeśli chcesz zaproponować treść takiej wiadomości:

KLIKNIJ i wypełnij formularz

Życzymy wielu głosów i zwycięstwa w plebiscycie! :-)

KLIKNIJ i wróć
do plebiscytu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: PUPIL ROKU Ważne informacje dla uczestników konkursu - Polska News

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński