Puchar Polski: Błękitni Stargard wyeliminowali pierwszoligowca

Błękitni Stargard po golu Sebastiana Inczewskiego pokonali 1:0 Chojniczankę Chojnice w meczu 1. rundy rozgrywek Pucharu Polski. Rywala w 1/16 finału poznają w trakcie czwartkowego losowania zaplanowanego na godz. 11.30.

Zwycięska bramka padła w 79. minucie. Sebastian Inczewski otrzymał podanie ze skrzydła i mocnym strzałem przy słupku pokonał bramkarza gości.

Blisko 10 minut później sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy po faulu Przemysława Pietruszki na Robercie Gajdzie. Jedenastki nie wykorzystał jednak Bartosz Flis.

Mecze 1/16 finału zaplanowano na 24 września. W tej fazie rozgrywek dołączą zespoły z ekstraklasy.

Błękitni Stargard - Chojniczanka Chojnice 1:0 (0:0)
Bramka:Inczewski (79).
Błękitni:Ufnal - Wojtasiak, Pustelnik, Liśkiewicz, Wawszczyk, Kosakiewicz (68 Maciej Więcek), Baranowski, Fadecki (77 Zdunek), Magnuski (61 Inczewski), Flis, Gajda.
Chojniczanka:Misztal - Lisowski (46 Mikołajczak), Radler, Kieruzel, Pietruszka, Iwanicki, Feciuch, Białożyt,Siemaszko, Rybski (68 Gancarczyk), Leśniewski (82 Piechowiak).