Przyjazne domy

Artykuł sponsorowany
Zaprojektujemy i wybudujemy

Długi weekend majowy, czyli majówka to chwila odpoczynku od codziennej pracy, to również dobry moment na planowanie, prace remontowe czy budowlane. Większość z nas marzy o własnym domu jednorodzinnym czy chociażby o domku letniskowym. Miejsca z wygodną przestrzenią do życia , pracy czy rekreacji, czy po prostu miejsca w, którym można się schronić na dłużej i po prostu odpocząć od zgiełku miasta. Na etapie projektowania należy zastanowić się jaką technologię wybrać. Coraz więcej osób decyduje się na drewniane domy energooszczędne, szybkie i tanie w budowie, zwracając coraz większą uwagę na to z jakich materiałów one powstają. Bardzo ważne są rozwiązania w zakresie instalacji sanitarnych czy elektrycznych, wykorzystujące odnawialne źródła energii, takie jak powietrze czy słońce. Szkielet drewniany ma tak samo wielu zwolenników, jak i przeciwników. Przede wszystkim należy podkreślić, że domy drewniane są wykonane z ekologicznego surowca, przez co kojarzą się z naturalnością.

Drewno jest materiałem posiadającym zdolność do samoregulacji wilgotności, co sprzyja wytworzeniu specyficznego mikroklimatu – latem daje uczucie chłodu, natomiast zimą szybko się nagrzewa. Do ważniejszych zalet domów drewnianych zaliczyć można czas budowy. Standardowo po wykonaniu fundamentu grzewczego (inna nazwa: fundament z płytą grzewczą, rekomendowany przez PRZYJAZNE DOMY), dom drewniany realizowany jest w 3 miesiące do stanu deweloperskiego. Stan deweloperski w PRZYJAZNYCH DOMACH to w pełni wykończony z zewnątrz budynek posiadający pełną elewację z pokryciem dachowym oraz oknami i drzwiami. W środku natomiast budynek wyposażony jest we wszystkie instalacje, posadzki oraz ściany wykończone są płytami gipsowo-kartonowymi przygotowanymi do malowania. Kolejną zaletą domów szkieletowych jest również ich cena, domy w takiej konstrukcji są nieco tańsze od domów murowanych. Jeśli zdecydujemy się na budowę metodą szkieletu drewnianego, powierzmy ją profesjonalnej firmie wykonawczej z dużym doświadczeniem, takiej jak PRZYJAZNE DOMY ze Szczecina.

Profesjonalizm, doświadczenie i terminowość to cechy, które nas definiują.

PRZYJAZNE DOMY to firma przyjazna nie tylko z nazwy, ale również ze sposobu podejścia do klienta.  Zapraszamy do obejrzenia galerii domów drewnianych zrealizowanych w przeciągu ostatnich lat. Łącznie od 1991 roku zrealizowaliśmy ponad 500 drewnianych budynków, dzięki czemu posiadamy ogromne doświadczenie. Realizacja każdego projektu jest dla nas tak samo ważna, dlatego też realizujemy zlecenia zarówno w Szczecinie, jak i innych miejscowościach województwa Zachodniopomorskiego. Warto zaznaczyć, że pracujemy wyłącznie na certyfikowanym, drewnie klasy C24, fazowanym i czterostronnie struganym. Materiał konstrukcyjny sprowadzamy ze Skandynawii, gdzie buduje się wyłącznie z drewna.

Realizujemy inwestycje w formule „zaprojektuj i wybuduj”. Posiadamy własne biuro projektowe, gdzie już na samym początku pracy nad projektem ustalamy z Państwem wszystkie szczegóły oraz załatwiamy wszelkie formalności. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę, nadal współpracując z naszym Architektem, realizujemy obiekt z dbałością o najmniejszy detal. Zależy nam na tym, aby obiekty poza dobrym wykonaniem technicznym, również doskonale wyglądały i były jedyne w swoim rodzaju.

W swojej ofercie posiadamy domki letniskowe w standardzie wykonania pod klucz, o powierzchni zabudowy do 35,00 m2 lub większe.

Są to najczęściej wybierane przez klientów powierzchnie domków nie tylko do rekreacji indywidualnej, ale również do celów biznesowych jako całe zespoły zabudowy letniskowej. Domki zazwyczaj są dwu kondygnacyjne, na parterze mieści się parter z aneksem kuchennym oraz łazienką, na piętrze dwie sypialnie oraz małe wc. Każdy z domków można modyfikować na dowolne zamówienie. Domki letniskowe z zewnątrz mogą być wykończone elewacją tynkowaną lub drewnianą, od środka boazerią drewnianą lub płytą gipsowe-kartonową, malowaną na dowolny kolor. Każdy detal można dowolnie modyfikować, ponieważ bardzo elastycznie podchodzimy do tego tematu.

Poza domkami letniskowymi mamy w swojej ofercie również domy drewniane całoroczne, w standardzie dopasowanym indywidualnie do potrzeb klienta. Nie posiadamy gotowych projektów czy szablonów standardów wykończeniowych. Każdy temat jest dla nas nowym wyzwaniem. W ostatnich latach najbardziej popularne wśród naszych klientów są budynki o formie „nowoczesnej stodoły” oraz budynki nawiązujące stylem do tradycyjnej architektury skandynawskiej.

Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową: gdzie mogą zobaczyć Państwo całą galerie naszych realizacji oraz dowiedzieć się nieco więcej o naszej firmie.

Zapraszamy

www.przyjaznedomy.pl,

Przyjazne domy
Dodaj ogłoszenie