Przez Szczecin pojedzie zabytkowy bomb(k)owy autobus

Marek Jaszczyński
22 grudnia na ulicach Szczecina pojawi się świąteczny autobus. Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej uruchamia na ten dzień swój zabytkowy autobus marki Autosan H9-35 w niecodziennym "odświętnym stroju".

Pojazd został udekorowany licznymi ozdobami kojarzącymi się ze świętami Bożego Narodzenia. Jak wygląda dokładnie po tym zabiegu tego nie zdradzamy, zapraszając wszystkich by przekonali się sami odbywając podróż na pokładzie Autosana. Na pewno możemy zdradzić, że każdy z odwiedzających nasz autobus otrzyma słodki poczęstunek oraz pamiątkowy bilet. Oczywiście przejazd jest w całości bezpłatny.

Okolicznościowa linia "M" wykona trzy okrążenia po mieście , startując z przystanku na ulicy Dworcowej o godz.: 15:00; 16:40 oraz 18:20.

Autobus zatrzymywać się będzie na następujących przystankach na swojej trasie:
Dworcowa: 15:00; 16:40; 18:20
Brama Portowa (przyst. linii 1 w kier. Głębokiego): 15:02; 16:42; 18:22
Plac Rodła (przyst. linii 70 w kier. UM): 15:06; 16:46; 18:26
Plac Grunwaldzki (przyst. linii 70 w kier. UM): 15:08; 16:48; 18:28
Kołłątaja (przyst. linii 67 w kier. Karola Miarki): 15:15; 16:55; 18:35
Jasne Błonia: 15:19; 16:59; 18:39
Piotra Skargi: 15:20; 17:00; 18:40
Lodogryf: 15:23; 17:03; 18:43
Traugutta: 15:25; 17:05; 18:45
Poniatowskiego: 15:29; 17:09; 18:49
Witkiewicza: 15:31; 17:11; 18:51
Osiedle Kaliny: przyjazd: 15:33; 17:13; 18:53
odjazd: 15:43; 17:23; 19:03
Witkiewicza Szkoła: 15:44; 17:24; 19:04
Św. Jana Bosko: 15:46; 17:26; 19:06
Jagiellońska Szpital: 15:47; 17:27; 19:07
Strzelecka NŻ: 15:48; 17:28; 19:08
Bohaterów Warszawy: 15:49; 17:29; 19:09
Piastów: 15:51; 17:31; 19:11
Plac Zamenhofa: 15:54; 17:34; 19:14
Plac Lotników: 15:55; 17:35; 19:15
Plac Rodła (LOT): 15:57; 17:37; 19:17
Brama Portowa (przyst. linii pospiesznych w kier. B. Górniczego): 16:00; 17:40; 19:20
Wyszyńskiego: 16:02; 17:42; 19:22
Basen Górniczy: przyjazd: 16:09; 17:49; 19:29
odjazd: 16:19; 17:59; 19:39 (przyst. linii 2, 7, 8 w kier. Centrum)
Wyszyńskiego (przyst. linii 70 w kier. Dworca Gł.): 16:28; 18:08; 19:48
Dworcowa: przyjazd: 16:29; 18:09; 19:49

Zobacz także: Piękna świecąca łódź zacumowała w Szczecinie na święta

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3