Przegrały po dogrywce

raul, 12 grudnia 2005 r.Zaktualizowano
I liga koszykarek. AZS Gdańsk - STK Kusy Szczecin 71:63 (po dogrywce) (19:14, 13:19, 13:19, 18:11, 8:0)

STK Kusy: Kaczmarczyk 31, Grzesiak 17, Nowacka 6, Wdowczyk 5, Miłosz 2, Cieślak 2, Tarasiewicz, Steciuk, Jasińska, Kuchta.

Fatalny początek i koniec - tak można podsumować sobotni występ w Gdańsku koszykarek STK Kusy Szczecin grających w I lidze.

Już po kilku minutach gospodynie z miejscowego AZS-u prowadziły 10:0, potem 16:3 i od tego momentu zaczęły dopiero grać szczecinianki, lecz pierwszą kwartę przegrały. Rywalki dobrze trafiały z dystansu i z rzutów wolnych, co okazało się decydujące w obliczu końcowego wyniku.

W trzeciej kwarcie gdańszczanki prowadziły 45:43, ale wówczas ożywiły się Agnieszka Kaczmarczyk i szczególnie Dominika Grzesiak, która zdobyła kolejne sześć punktów po akcjach indywidualnych. W samej końcówce prowadzenie zmieniało się i rzut w ostatnich sekundach Kaczmarczyk dał remis 63:63.

W dogrywce szczecinianki spuściły z tonu, pozwalając rywalkom na zdobycie ośmiu punktów. Same w tym czasie nie trafiły ani razu.