MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Przedszkolaki wpuszczały ryby do jeziora Głębokie [GALERIA]

Małgorzata Klimczak
Małgorzata Klimczak
500 szczecińskich przedszkolaków przyczyniło się do biologicznej regeneracji Jeziora Głębokie w ramach akcji „Eko - przedszkolak”. Każde z uczestniczących w wydarzeniu dzieci wpuściło do wody małego lina,  uprzednio nadając mu imię, co zostało potwierdzone okazjonalnym dyplomem. Przy okazji były gry, zabawy, spotkanie z piratem. Akcję zorganizował Słowianin z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska.
500 szczecińskich przedszkolaków przyczyniło się do biologicznej regeneracji Jeziora Głębokie w ramach akcji „Eko - przedszkolak”. Każde z uczestniczących w wydarzeniu dzieci wpuściło do wody małego lina, uprzednio nadając mu imię, co zostało potwierdzone okazjonalnym dyplomem. Przy okazji były gry, zabawy, spotkanie z piratem. Akcję zorganizował Słowianin z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska.
500 szczecińskich przedszkolaków przyczyni ło się do biologicznej regeneracji Jeziora Głębokie w ramach akcji „Eko - przedszkolak”. Każde z uczestniczących w wydarzeniu dzieci wpuściło do wody małego lina, uprzednio nadając mu imię, co zostało potwierdzone okazjonalnym dyplomem. Przy okazji były gry, zabawy , spotkanie z piratem. Akcję zorganizował Słowianin z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Przedszkolaki wpuszczały ryby do jeziora Głębokie [GALERIA] - Głos Szczeciński

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński