Program Sylwestra w Szczecinie. Co będzie się działo na...

  Program Sylwestra w Szczecinie. Co będzie się działo na Jasnych Błoniach?

  Małgorzata Klimczak

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Program Sylwestra w Szczecinie. Co będzie się działo na Jasnych Błoniach?
  W tym roku na Jasnych Błoniach będziemy się bawić z gwiazdami telewizyjnego show „Twoja twarz brzmi znajomo”
  Program Sylwestra w Szczecinie. Co będzie się działo na Jasnych Błoniach?
  Jaki będzie miejski sylwester W Szczecinie? Na Jasnych Błoniach zobaczymy plenerową wersję telewizyjnego show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Nie zabraknie fajerwerków o północy.

  Podczas miejskiego sylwestra w Szczecinie zobaczymy telewizyjne show „Twoja twarz brzmi znajomo” na żywo.

  - Takiej imprezy jeszcze u nas nie było - mówi Anna Lemańczyk, dyrektor Szczecińskiej Agencji Artystycznej. - W Szczecinie będzie można zobaczyć światowe gwiazdy, oczywiście w interpretacji naszych rodzimych gwiazd i w charakteryzacjach, które znamy z programów. Program wychodzi z telewizji i zostanie zaprezentowany w formule show na żywo.

  Na scenie w swoim najlepszym repertuarze z programu wystąpią: Honorata Skarbek, uczestniczka 10. edycji show; Maria Tyszkiewicz i Michał Rudaś - zwyciężczyni oraz uczestnik 6. sezonu; Marek Kaliszuk - niezapomniany triumfator 2. edycji; Mariusz Totoszko - finalista 1. sezonu; Agnieszka Twardowska z edycji 5. To właśnie oni sprawią, że na scenie będzie Rihanna, Tina Turner, Stievie Wonder, Doda, Krzysztof Cugowski.

  Podczas sylwestra w Szczecinie artyści nie będą ze sobą rywalizować, jak w telewizyjnym show, ale powtórzą swoje kreacje konkursowe.

  - Na pewno będę Stevie Wonderem - mówi Mariusz Totoszko. - Mogę też zdradzić, że zaśpiewam jeden z największych hitów zespołu Queen „Bohemian Rhapsody”. Będziemy się starać zachęcić wszystkich do zabawy. Oprócz muzyki tych wszystkich ikon muzycznych, których będziemy prezentować na scenie, każdy z nas wykona też swój utwór. Ale najważniejsze będą nasze najciekawsze metamorfozy, które wybraliśmy z wszystkich edycji tego programu.

  Reżyserią i choreografią sylwestra miejskiego w Szczecinie zajmie się Kris Adamski, który na co dzień, w „Twoja twarz brzmi znajomo”, tworzy choreografię i niezwykłą oprawę taneczną.

  - Sylwester jest po to, żeby tańczyć - mówi Kris Adamski. - Postaramy się o to, żeby wszyscy tańczyli i bawili się nie tylko na scenie, ale również na widowni. Będzie bardzo dużo hitów, zarówno polskich, jak i zagranicznych gwiazd. W sumie będzie dwie i pół godziny naszego programu z małymi przerwami. Każdy z artystów wykona sześć utworów. W programie robimy artystom charakteryzację 4-5 godzin. Tutaj nie będziemy mieli możliwości zrobienia takiej charakteryzacji, ale postaramy się w miarę wiarygodnie przedstawić gwiazdy za pomocą makijażu, kostiumu i wykonania.

  Gwiazdy na scenie wesprze Kris Crew, czyli najlepsi tancerze w Polsce. Nad oprawą muzyczną „na żywo” miejskiego sylwestra w Szczecinie czuwać będzie Urban Band, pod dyrekcją Marcina Urbana, szefa zespołu muzycznego odpowiedzialnego za wszystkie aranże muzyczne, wykorzystane w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

  - Zachęcamy wszystkich uczestników sylwestra do przebrania się - mówi Anna Lemańczyk. - Pod sceną będzie specjalna strefa, w której będzie można się przebrać za swojego ulubionego artystę. Początek o godz. 21.30.

  PROGRAM SYLWESTER 2018 W SZCZECINIE
  ZOBACZ, KTO ZAGRA  Sylwester w Szczecinie 2018/2019


  Jaki będzie program miejskiego sylwestra w Szczecinie?

  Podczas miejskiego sylwestra w Szczecinie zobaczymy telewizyjne show "Twoja twarz brzmi znajomo" w wersji na żywo.

  - Takiej imprezy jeszcze u nas nie było - mówi Anna Lemańczyk, dyrektor Szczecińskiej Agencji Artystycznej. - W Szczecinie będzie można zobaczyć światowe gwiazdy, oczywiście w interpretacji naszych rodzimych gwiazd i w charakteryzacjach, które znamy z programów.

  Na scenie w swoim najlepszym repertuarze z programu wystąpią:
  • Honorata Skarbek, uczestniczka 10. edycji show;
  • Maria Tyszkiewicz;
  • Michał Rudaś – zwyciężczyni oraz uczestnik 6. sezonu;
  • Marek Kaliszuk - niezapomniany triumfator 2. edycji;
  • Mariusz Totoszko – finalista 1. Sezonu;
  • Agnieszka Twardowska z edycji 5.


  Podczas sylwestra w Szczecinie artyści nie będą ze sobą rywalizować, jak w telewizyjnym show, ale powtórzą swoje kreacje konkursowe.

  Reżyserią i choreografią sylwestra miejskiego w Szczecinie zajmie się Kris Adamski, który na co dzień, w „Twoja Twarz brzmi znajomo”, tworzy choreografię i niezwykłą oprawę taneczną.

  - Jak sylwester to musimy tańczyć i dobrze się bawić - mówi Kris Adamski. - Postaramy się o to, żeby wszyscy tańczyli i bawili się nie tylko na scenie, ale również na widowni.

  Gwiazdy na scenie wesprze Kris Crew, czyli najlepsi tancerze w Polsce!

  Sylwestra w Szczecinie poprowadzą
  • Katarzyna Skrzynecka
  • oraz Piotr Gąsowski.


  Nad oprawą muzyczną "na żywo" miejskiego sylwestra w Szczecinie czuwać będzie Urban Band, pod dyrekcją Marcina Urbana, szefa zespołu muzycznego odpowiedzialnego za wszystkie aranże muzyczne, wykorzystane w programie „Twoja Twarz brzmi znajomo”.

  WIDEO: Więcej o szczegółach show, które zobaczymy podczas sylwestra w Szczecinie


  Sylwester miejski w Szczecinie zacznie się punktualnie o godzinie 21.30 i zakończy się po godz. 1 w nocy. O północy będą tradycyjnie życzenia i pokaz fajerwerków.

  WIDEO: Zobacz, ile będzie kosztował miejski sylwester w Szczecinie  ZOBACZ TEŻ: Szczecin: Sylwester na Jasnych Błoniach. Tak się bawiliście podczas ostatniej nocy 2017 roku  ZOBACZ TAKŻE: Sylwester w Szczecinie: Kolorowe fajerwerki rozbłysły nad miastem. Powitaliśmy Nowy Rok [ZDJĘCIA, WIDEO]


  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (4)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (4) forum.gs24.pl

  Polub nas na Facebooku

  Turystyka wideo

  Turystyka zdjęcia

  GS24 poleca:

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Mistrzowie Handlu - zgłoś swoich kandydatów

  Mistrzowie Handlu - zgłoś swoich kandydatów

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  SPORTOWY SUKCES ROKU | Głosowanie zakończone poznaj laureatów

  SPORTOWY SUKCES ROKU | Głosowanie zakończone poznaj laureatów

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej