MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Prezydent Andrzej Duda w Sianowie. Spotkanie z mieszkańcami

red
W czwartek, 5 września, prezydent Andrzej Duda ponownie odwiedzi nasz region. Podczas wizyty prezydent spotka się w Sianowie z mieszkańcami.Aktualizacja 15.25Sianów, na miejsce wizyty prezydenta przybyli już pierwsi mieszkańcy. Spotkanie rozpoczyna się w parku w Sianowie o godzinie 16.30.Aktualizacja 15.45Do parku w Sianowie przybywa coraz więcej mieszkańców.Aktualizacja 15.50W parku miejskim gromadzi się coraz więcej mieszkańców,  którzy czekają na przyjazd prezydenta Andrzeja Dudy. W tej części czas wypełnia występ zespołu Jarosława Barowa z Teatru Variete Muza w Koszalinie.Aktualizacja 16.25Prezydent wkrótce powinien pojawić się w Sianowie.Aktualizacja 16.32Prezydent Andrzej Duda przyjechał do parku w Sianowie.Aktualizacja- Cieszę się że mogę stać tuż państwem i powiedzieć dziękuję za to wielkie dzieło upamiętniające postawy patriotyczne - mówił prezydent Andrzej Duda nawiązując do Powstania Warszawskiego.Przyjechał punktualnie o 16.30 i rozpoczęło się spotkanie w parku.  Trwa wystąpienie.  Prezydent mówi o 500 plus I innych programach wprowadzonych przez rząd.Aktualizacja 17.05Wystąpienie trwało kwadrans, teraz czas na zdjęcia z mieszkańcami.(MAS)
W czwartek, 5 września, prezydent Andrzej Duda ponownie odwiedzi nasz region. Podczas wizyty prezydent spotka się w Sianowie z mieszkańcami.Aktualizacja 15.25Sianów, na miejsce wizyty prezydenta przybyli już pierwsi mieszkańcy. Spotkanie rozpoczyna się w parku w Sianowie o godzinie 16.30.Aktualizacja 15.45Do parku w Sianowie przybywa coraz więcej mieszkańców.Aktualizacja 15.50W parku miejskim gromadzi się coraz więcej mieszkańców, którzy czekają na przyjazd prezydenta Andrzeja Dudy. W tej części czas wypełnia występ zespołu Jarosława Barowa z Teatru Variete Muza w Koszalinie.Aktualizacja 16.25Prezydent wkrótce powinien pojawić się w Sianowie.Aktualizacja 16.32Prezydent Andrzej Duda przyjechał do parku w Sianowie.Aktualizacja- Cieszę się że mogę stać tuż państwem i powiedzieć dziękuję za to wielkie dzieło upamiętniające postawy patriotyczne - mówił prezydent Andrzej Duda nawiązując do Powstania Warszawskiego.Przyjechał punktualnie o 16.30 i rozpoczęło się spotkanie w parku. Trwa wystąpienie. Prezydent mówi o 500 plus I innych programach wprowadzonych przez rząd.Aktualizacja 17.05Wystąpienie trwało kwadrans, teraz czas na zdjęcia z mieszkańcami.(MAS) Marzena Sutryk/Mariusz Rodziewicz
W czwartek, 5 września, prezydent Andrzej Duda ponownie odwiedzi nasz region. Podczas wizyty prezydent spotka się w Sianowie z mieszkańcami.
od 7 lat
Wideo

Politycy wspominają swoje mamy!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Prezydent Andrzej Duda w Sianowie. Spotkanie z mieszkańcami - Głos Koszaliński

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński