MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Prasówka 23.07.2024. Zobacz zestawienie najważniejszych informacji z wczoraj z naszego województwa

Redakcja Wiadomości
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Przygotowaliśmy dla Ciebie poranną prasówkę. Zobacz artykuły, które nasi czytelnicy czytali najchętniej wczoraj, 22.07. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Wyłączenia prądu w zachodniopomorskim. Zobacz, czy są planowane wyłączenia prądu 23.07”?

Prasówka 23.07: top 3 artykuły z wczoraj

Oto lista najpopularniejszych wczoraj wiadomości. Czy miałeś okazje przeczytać je wszystkie?

📢 Wyłączenia prądu w zachodniopomorskim. Zobacz, czy są planowane wyłączenia prądu 23.07

Gdzie można się spodziewać wyłączenia prądu w zachodniopomorskim 23.07? Pokazujemy spis miejsc, w których planowany jest brak prądu w zachodniopomorskim. Warto wiedzieć, kiedy i gdzie nastąpi przerwa w dostawie prądu w twojej okolicy. Brak prądu w domu może być budzić irytację, dlatego dobrze jest na ten czas znaleźć sobie zajęcie, które nie będzie wymagało korzystania z energii elektrycznej. Przyczyną planowanych wyłączeń prądu są najczęściej modernizacje sieci oraz remonty lub budowy.

Nie przegap promocji!

📢 Te znaki zodiaku odnajdą szczęście, radość i spokój. Horoskop na sierpień 2024. Sprawdź, do kogo los się uśmiechnie!

Lato 2024 roku przyniesie ze sobą kilka znaczących wydarzeń astrologicznych, które wpłyną na życie wielu osób. W sierpniu planety takie jak Jowisz, Saturn i Wenus będą odgrywać kluczowe role w przynoszeniu szczęścia i finansowej pomyślności. Sprawdź, co mówią karty. Te znaki zodiaku będą miały dużo szczęścia w miłości i finansach. Do kogo los się uśmiechnie? Lato 2024 przyniesie różnorodne energie dla każdego znaku zodiaku. Sprawdź szczegóły w galerii!

📢 Osoby o tych imionach przyciągają pieniądze. Będziesz bogaty? Zobacz czy Twoje imię jest na liście

Czy twoje imię ma szczęście w finansach? Imiona odgrywają najbardziej znaczącą rolę w naszym życiu. Kształtują cechy naszej osobowości. Imiona od dawna mają przypisywany szereg znaczeń. Będziesz bogaty? Sprawdź, czy Twoje imię znajduje się na liście!

Czytaj wygodniej najważniejsze wiadomości

Materiały promocyjne partnera

Prasówka 23.07: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały wczoraj uwagę czytelników. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Najśmieszniejsze MEMY o rowerzystach. Konflikt rowerzystów, kierowców okiem internautów [MEMY]

Rowerzyści, kolarze amatorzy, miłośnicy dwóch kółek... W Polsce jest ich coraz więcej, ewidentnie zrobiła się moda na rowery. I czym bardziej rowerzyści widoczni są ulicach, czym więcej pojawia się ścieżek rowerowych, tym częściej ich użytkownicy stają się obiektem żartów, szyderstw. Do tego ten nieustający konflikt rowerzyści kontra kierowcy samochodów. Zobacz najlepsze MEMY!

📢 Licytacje komornicze mieszkań w Szczecinie. Właściciele tych nieruchomości nie dali rady [ZDJĘCIA]

Najnowsze ogłoszenia licytacji mieszkań od komornika w Szczecinie. Licytacja komornicza to dobra okazja na zaoszczędzenie pieniędzy. Sprawdź oferty od komornika. Zobacz nieruchomości, które będą licytowane w najbliższym czasie przez komorników w Szczecinie.

📢 Kobiety o tych imionach piją najwięcej alkoholu. Sprawdź znaczenie Twojego imienia [LISTA]

Według tego, co przekazują nam ezoterycy, imię jakie nosimy ma odpowiada poszczególnym cechom naszego charakteru, a także skłonnością, w tym do spożywania alkoholu. Kto wśród kobiet sięga po niego najczęściej?

📢 Korzystasz z wody? Czeka cię 500 złotych mandatu. Sprawdź, zanim zapłacisz karę

W Polsce trwa susza, która wpływa na wszystkie regiony kraju. Lokalni urzędnicy są zmuszeni do wprowadzania rygorystycznych zakazów dotyczących wykorzystania zasobów naturalnych. Za nieprzestrzeganie tych zaleceń można otrzymać wysokie mandaty.

📢 Oni nie płacą na własne dzieci! Policja szuka alimenciarzy ze Szczecina i regionu [ZDJĘCIA]

Zachodniopomorska policja poszukuje kilkudziesięciu osób ze Szczecina i regionu, które uchylają się od płacenia alimentów. Sprawdź, kto z Twojej okolicy jest poszukiwany.

📢 1000 zł dodatku do wynagrodzenia od lipca! Pieniądze może otrzymać każdy. Jakie są warunki?

Rada Ministrów przyjęła opracowane przez Ministerstwo Rodziny Pracy i Polityki Społecznej programy finansowania dodatków do wynagrodzeń dla pracowników. Już od 1 lipca pracownicy będą mogli liczyć na 1000 zł dodatku do swojej pensji. Jak otrzymać świadczenie?

📢 Horoskop na lipiec 2024 specjalnie dla Ciebie! Trudny miesiąc dla kilku znaków zodiaku

Lipiec może przynieść intensywne doświadczenia uczuciowe dla osób przeżywających samotność. Horoskop na lipiec 2024 wskazuje, że dla niektórych singli ten miesiąc może być czasem wyjątkowych wyzwań i trudności w sferze miłosnej. Z kolei osoby w związkach doświadczą odrzucenia ze strony swojego ukochanego. Sprawdź, jakie zmiany czekają cię w nowym miesiącu.

📢 Policja wystawiła z nimi listy gończe! Najgroźniejsi przestępcy ze Szczecina i regionu. Publikujemy wizerunek [ZDJĘCIA]

Policja poszukuje bardzo wiele osób ze Szczecina i regionu za poważne przestępstwa. Jeśli widziałeś kogoś, kogo policja poszukuje na podstawie listów gończych, zgłoś to organom ścigania! Te osoby, które znajdziesz w naszej galerii, mogą być bardzo niebezpieczne.

📢 Horoskop na nowy tydzień dla wszystkich znaków zodiaku. Co mówią gwiazdy o zdrowiu, finansach i miłości?

W nadchodzącym tygodniu czeka Cię siedem dni pełnych niespodzianek, inspiracji i potencjalnych wyzwań. Czy jesteś gotów, aby dowiedzieć się, co gwiazdy przygotowały dla Ciebie na przyszły tydzień? Zobacz co cię spotka w miłości, w zdrowiu i finansach w nowym tygodniu 8-14 lipca!

📢 Te pieniądze tracą ważność! Musisz je wymienić do końca lipca! Co zrobić ze zniszczonym banknotem?

Jakie banknoty trzeba wymienić w 2024 roku? Banknoty, które posiadamy w swoich portfelach nie zawsze zachowują swoją ważność, a także wartość. To na posiadaczu banknotu ciąży obowiązek jego wymiany. Szczególnie wtedy, kiedy banknot jest zniszczony.

📢 To już pewne! Komornik zajmie więcej Twojego wynagrodzenia. Od lipca ważne zmiany dla dłużników

Od lipca 2024 roku nastąpiła ważna zmiana dotycząca zajęć komorniczych z konta bankowego. Ile komornik będzie mógł zająć pieniędzy z naszego konta? Co z dłużnikami alimentacyjnymi?

📢 Zapłacisz podatek od ciast domowych? Te plany budzą ogromne kontrowersje. O co chodzi?

Polskie media kilka dni temu huczały o wprowadzeniu podatku od domowych wypieków. Nowy unijny przepis wzbudził kontrowersje wśród internatów. Wyjaśniamy, o co tak naprawdę chodzi.

📢 Skorzystaj z 500 plus dla małżeństw! Trzeba spełnić jeden warunek. Zobacz, kto będzie mógł się ubiegać o dodatek

500 plus dla małżeństw? Jakie są zasady przyznawania dodatku, którego projekt powstał z inicjatywy obywateli? Czy program "Małżeństwo+" zacznie już wkrótce obowiązywać? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w naszym artykule.

📢 Seniorzy! Duża podwyżka emerytury. Taka będzie waloryzacja emerytury w 2025 roku [WYLICZENIA]

W czwartek rząd poinformował o planowanym na 2025 r. wskaźniku waloryzacji emerytur i rent. Podwyżki będą sporo niższe niż w tym roku. Na jakie kwoty będą mogli liczyć emeryci?

📢 Nocne wyścigi motocykli. Ul. Mickiewicza w Szczecinie nie jest najlepszym miejscem do bicia rekordów

Na ul. Mickiewicza w nocy z soboty na niedzielę motocykliści urządzili sobie tor wyścigowy. Wyjące silniki pobudziły mieszkańców.

📢 Najlepsze memy o motocyklistach. Zobacz, jak Internauci żartują z miłośników motocykli 22.07.2024

Oto najlepsze memy o motocyklistach. Dlaczego o nich przypominamy? Bo słoneczna, wiosenna pogoda zagościła na dobre, a wraz z nią na ulicach pojawili się oni - motocykliści. Wyciągnęli swoje maszyny z garaży, odkurzyli je i pojawili się na naszych drogach. Ich przejazdy w jednych budzą podziw, w innych respekt, a jeszcze w innych - zdenerwowanie. A jaki sposób w memach pokazywani są motocykliści? To zależy od tego, kto je tworzy. Zobacz naszą fotogalerię memów o motocyklistach.

📢 Drugi dzień na Sunrise Festival 2024 w Kołobrzegu. Na lotnisku w Podczelu bawią się fani muzyki elektronicznej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tak bawią się fani muzyki elektronicznej podczas drugiego dnia Sunrise Festival 2024 w Kołobrzegu. W wydarzeniu bierze udział kilkadziesiąt tysięcy osób. Festiwal rozpoczyna się każdego dnia od godziny 18:00 i trwa do godziny 04:30. Festiwalowicze, którzy mieszkają na terenie festiwalu mogą w ciągu dnia korzystać z dodatkowych atrakcji.

📢 Pierwszy dzień Sunrise Festival 2024 w Kołobrzegu. Tak bawili się fani muzyki elektronicznej [zdjęcia, wideo]

W piątek wieczorem ruszyła 20 edycja Sunrise Festival w Kołobrzegu. W tym trzydniowym wydarzeniu udział weźmie kilkadziesiąt tysięcy fanów muzyki elektronicznej. Jak zapowiadają organizatorzy będzie to wyjątkowe wydarzenie. Na pewno wyjątkowo prezentują się cztery sceny, w tym bajeczna biała scena, gdzie na zakończenie festiwalu przewidziany jest pokaz pirotechniczny.

📢 Gerard B. pozostanie w areszcie do 21 września. Tak zdecydował Sąd Rejonowy w Słupsku

W poniedziałek Sąd Rejonowy w Słupsku na ponownym posiedzeniu aresztowym – po uchyleniu poprzedniego postanowienia – zdecydował o tymczasowym aresztowaniu Gerarda B., podejrzanego o spowodowanie wypadku drogowego, w wyniku którego zginął motocyklista Rafał Fortuński. Z punktu widzenia prawnego sprawa jest skomplikowana, bo podejrzany w ciągu niespełna miesiąca został aresztowany już trzeci raz.

📢 Usunięto pomnik wdzięczności w Nowogardzie – symbol propagandy komunizmu [ZDJĘCIA]

W Nowogardzie, w obecności mieszkańców oraz przedstawiciela Instytutu Pamięci Narodowej, dokonano demontażu pomnika określanego jako symbol propagandy komunistycznej. Wydarzenie to miało miejsce w atmosferze emocji, gdzie zebrani wyrażali swoje niezadowolenie, skandując hasła "precz z komuną". Również nieprzypadkowo wybrano datę rozbiórki pomnika, bowiem 22 lipca 1944 roku ogłoszono manifest PKWN, który prezes Instytutu Pamięci Narodowej dr Karol Nawrocki określił go jako "akt zdrady".

📢 Szczecińscy lekarze grają na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej Lekarzy

Piłkarska reprezentacja Polski w piłce nożnej lekarzy jest już w Australii - biorą udział w rozgrywanych tam Mistrzostwach Świata. Pięciu reprezentantów kraju należy do Okręgowej Izby Lekarskiej w Szczecinie.

📢 Echa pewnego śledztwa. Paweł Golema chce, aby to prokurator zapłacił za szkody

Szczeciński restaurator jest przekonany, że to nie podatnik, a prokurator powinien zapłacić majątkiem za fiasko śledztwa, którego w ogóle być nie powinno.

📢 Motocykl uderzył w zaparkowane auto. Zginęli dwaj bracia. Jechali bez kasków

Do śmiertelnego wypadku doszło w Jemiołowie w powiecie świebodzińskim. Dwaj mężczyźni, jadąc motocyklem, uderzyli w zaparkowany samochód. Obaj nie żyją.

📢 Miało być kwitnąco na wiatach. Rośliny usychają na zielonych przystankach w Szczecinie [ZDJĘCIA]

Najgorzej jest w dwóch wiatach, które stanęły przy ulicy Roosevelta w Szczecinie. Rośliny nie radzą sobie w czasie suchego lata.

📢 W Szczecinie brakuje motorniczych. Wypadają kolejne kursy, pasażerowie czekają na przystankach

To nie są dobre informacje dla pasażerów szczecińskiej komunikacji miejskiej. Brakuje 25 motorniczych. Tak duże braki znajdują odzwierciedlenie w opóźnieniach, a także w rozkładzie jazdy.

📢 Piękny zachód słońca w Międzyzdrojach. Tłumy obserwujących na plaży [ZDJĘCIA]

Zachód słońca to dosłownie moment, chwila, kiedy widać jak górna część tarczy słonecznej przekracza horyzont. Długość trwania tego astronomicznego wydarzenia zależy od pory roku oraz szerokości geograficznej w jakiej znajduje się obserwator. Turyści podkreślają, że najpiękniejsze zachody słońca są nad polskim Bałtykiem i to w Międzyzdrojach.

📢 Inwazja Kobiecej Mocy w Różańsku. Turniej Kół Gospodyń Wiejskich pod Dębnem [ZDJĘCIA]

20 lipca na boisku sportowym w Różańsku (gm. Dębno) odbyła się V edycja Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Pomorza Zachodniego.

📢 Pomnik Kombatantom RP zniknie z Nowogardu. Demontaż pomnika już dziś

W najbliższy poniedziałek, 22 lipca, o godzinie 13 na Placu Wolności w Nowogardzie, rozpocznie się uroczystość związana z demontażem pomnika określanego do niedawna jako "Pomnik Kombatantom Rzeczypospolitej Polskiej". Obecni przy tym wydarzeniu będą m.in. prezes Instytutu Pamięci Narodowej, dr Karol Nawrocki, burmistrz Nowogardu, Michał Wiatr, a także dyrektor szczecińskiego Oddziału IPN, Krzysztof Męciński.

📢 Kolekcjonerzy poszukują tych antyków. Unikalne przedmioty do kupienia w internecie. Masz je w domu? 22.07.2024

Unikalne antyki poszukiwane przez kolekcjonerów mogą zapewnić Wam dużo pieniędzy. Możemy na nich zarobić fortunę. Często nie mamy świadomości, że przedmioty posiadane w domu warte są dużo pieniędzy. Oto unikalne antyki poszukiwane przez kolekcjonerów. Sprawdźcie, za ile możecie je sprzedać!

📢 Te imiona przyciągają pieniądze. Sprawdź, czy twoje imię ma szczęście w finansach [LISTA] 22.07.2024

Imiona odgrywają najbardziej znaczącą rolę w naszym życiu. Kształtują cechy naszej osobowości. Imiona od dawna mają przypisywany szereg znaczeń. Co nasze imiona mówią o finansach w naszym życiu? Sprawdź, czy twoje imię ma szczęście w finansach.

📢 Pierwszy mecz Świtu Szczecin w drugiej lidze na stadionie w Skolwinie [ZDJĘCIA]

Inauguracja sezonu na Stołczyńskiej na remis, ale w niedzielę najważniejsze było to, że do meczu Świt Szczecin - KKS Kalisz w ogóle doszło. Jeszcze kilka godzin przed meczem nie było gotowego zadaszenia nad nową trybuną. Udało się te prace w większej części zakończyć. Dopisała też publiczność, bo spotkanie oglądało blisko 900 kibiców. Po raz pierwszy - po drugiej stronie boiska. Stara trybuna będzie już wyłączona z użytkowania.

📢 Chorzy skargi piszą. Na co najczęściej skarżą się pacjenci z regionu?

468 skarg wpłynęło w 2023 roku do Zachodniopomorskiego Oddziału NFZ w Szczecinie. Najczęściej dotyczyły utrudnień w dostępie do świadczeń oraz zastrzeżeń do sposobu i jakości udzielonej chorym pomocy medycznej.

📢 Kobiety o tych imionach mają dobry charakter i piękną osobowość. Sprawdź znaczenie imion 22.07.2024

Czy imię nadane przy narodzinach może zdefiniować życie człowieka? Czy może wpłynąć na jego rozwój, na jego osobowość, charakter? Są osoby, które imionom nadają duże znaczenie.

📢 Pamiętasz te rzeczy i sceny z PRL-u i początku lat 90.? Wiele osób wspomina ten okres z nostalgią! Sprawdź! 22.07.2024

Pamiętasz te rzeczy i sceny z czasów PRL? Dorastając w latach 90. na pewno pamiętasz jak wtedy wyglądały ulice, sceny z życia, a tym bardziej zwykłe przedmioty codziennego użytku. Wiele osób bardzo dobrze wspomina tamten okres. Czy uważasz, że tamte czasy były lepsze od tych, które mamy teraz? A może jest wręcz odwrotnie? Przejdź do galerii i sprawdź, czy pamiętasz życie w czasach PRL!

📢 Uwaga na te numery telefonów! Nigdy ich nie odbieraj i nie oddzwaniaj. Możesz stracić pieniądze 22.07.2024

Oszuści nie próżnują i wymyślają kolejne metody "jak zarobić" pieniądze kosztem niewinnych osób. Wystarczy, że jedynie odbierzemy połączenie z tych numerów, a stracimy duże pieniądze. Sprawdź jakich połączeń unikać i z jakich numerów nie odbierać telefonu.

📢 Fotoradary w województwie zachodniopomorskim. Oto aktualne miejsca ustawienia kontroli prędkości [LISTA] 22.07.2024

Fotoradary w województwie zachodniopomorskim w 2023 roku. Stawki mandatów za przekroczenie prędkości stają się coraz wyższe. Kiedy przyjdzie nam dostać zdjęcie z udokumentowanym wykroczeniem od razu mamy nietęgą minę. Zawsze trzeba się mieć na baczności i stosować się do ograniczeń prędkości oraz obowiązujących przepisów drogowych. Oto aktualna lista miejsc gdzie znajdują się fotoradary. Informacje pochodzą z Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Sprawdź listę i dowiedz się na których drogach i miejscowościach się znajdują kontrole prędkości.

📢 Te kobiety są najlepszymi żonami. Osoby o tych imionach to świetne partnerki, żony. Znaczenie imion 22.07.2024

Oto lista imion kobiet, które są kandydatkami na idealną żonę. Kochającą, czułą, wrażliwą, a jednocześnie świetną organizatorkę życia domowego, gospodynię. Czy dziś wierzymy, że imiona mają funkcje magiczne i mogą determinować charakter człowieka? Zobacz listę kobiet, które są świetnymi żonami.

📢 Teściowe z piekła rodem! Kobiety o tych imionach to najgorsze teściowe [LISTA IMION] 22.07.2024

Teściowa, druga matka przez jednych uwielbiana, a przez innych nienawidzona. Żarty o teściowych wciąż są jednymi z najpopularniejszych. Sprawdźcie w naszej galerii imiona najgorszych teściowych.

📢 Od tych kobiet uciekaj sprzed ołtarza! Kobiety o tych imionach to najgorsze żony. Sprawdź listę 22.07.2024

Każda kobieta ma cechy, które są mniej lub bardziej pożądane przez mężczyzn. Astrolodzy uważają, że to właśnie imię może mieć wpływ na to, czy dana kandydatka nadaje się na żonę. Sprawdzicie to w naszej galerii.

📢 Osoby o tych imionach odnoszą sukcesy finansowe. Sprawdź, kto może być wkrótce bogaty [LISTA] 22.07.2024

Niektóre imiona odpowiadają szczególnym cechom charakteru, które gwarantują m.in. pewność siebie, silną osobowość, sukces zawodowy, również na tle finansów. Postanowiliśmy sprawdzić znaczenie żeńskich i męskich imion i wybrać te, które odnoszą sukcesy finansowe.

📢 Dzieci o tych imionach są najmądrzejsze. Oni wyrosną na przyszłych geniuszy. Sprawdź listę 22.07.2024

Wybierając imię dla dziecka, rodzice myślą o tym, aby było ładne, brzmiało i pasowało do nazwiska. Czy mają świadomość, że przy takim wyborze decydują również o mądrości malucha? Sprawdź, które dzieci wyrosną na prawdziwych geniuszy.

📢 Oni mają ciężki charakter. Osoby o tych imionach są uparte i wredne. Z nimi ciężko się dogadać 22.07.2024

Oto lista osób, które uchodzą za posiadaczy trudnego charakteru. Te osoby bywają uparte i wredne. Dawniej wierzono, że imiona mają magiczną moc i determinują nasze cechy. Sprawdź, czy jesteś na liście. To jakie imię nosimy, może determinować nasz charakter i osobowość. Mowa o cechach pozytywnych, jak i negatywnych. Badacze zajmują się rozszyfrowaniem psychologicznych aspektów ludzkich imion i ich zależnościami. Zobacz, jakie jest znaczenie tych imion.

📢 Najłagodniejsze rasy psów dla dziecka. Psy tych ras nadają się idealnie [LISTA] 22.07.2024

Psychologowie nie mają wątpliwości, towarzystwo psa w dzieciństwie ma wiele bardzo dobroczynnych wpływów na rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny dzieci. Aby jednak maluch mógł w pełni czerpać z korzyści, jakie daje obecność psa w domu, musimy wiedzieć, jaka rasa będzie najlepsza. Jakiego psa wybrać dla dziecka? Przedstawiamy najlepsze rasy psów dla najmłodszych

📢 Polacy nie wiedzą o tym dodatku! 600 zł bez żadnych kryteriów. Sprawdź jak otrzymać dodatkowe pieniądze 22.07.2024

O tym dodatku finansowych mało kto wie! Tymczasem nie jest go trudno dostać, bo wystarczy odrobina chęci, aby zyskać dodatkowe pieniądze. Wyjaśniamy jak zdobyć 600 zł co miesiąc.

📢 Dodatek 550 zł otrzymywany bez względu na wiek! Musisz się śpieszyć, czas jest ograniczony. Sprawdź szczegóły 22.07.2024

Tych pieniędzy nie można zignorować. Aby otrzymać dodatkowe pieniądze, należy złożyć jeden prosty wniosek i Zakład Ubezpieczeń Społecznych będzie musiał wypłacić pieniądze. Natomiast czas jest ograniczony. W naszej galerii znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące dodatku w wysokości 550 zł od ZUS.

📢 Te urządzenia pożerają najwięcej prądu w Twoim domu! Zaskakujące wyliczenia 22.07.2024

Mamy lipiec, a to oznacza, że już niedługo okaże się, ile w przeciągu roku zużyliśmy prądu. Kluczowe jest zużycie, które powinniśmy ograniczyć. Warto w tym celu odłączyć od prądu urządzenia, które zżerają go najwięcej. Jednak jakie sprzęty utrudniają nam oszczędzanie prądu? Ta lista was zaskoczy!

📢 2760 zł ekstra dodatku dla emerytów! Zobacz jak uzyskać dodatkowe pieniądze dla seniorów 22.07.2024

Pieniądze to kwestia ważna nie tylko dla emerytów. Dodatkowe świadczenie w dobie szalejącej inflacji jest niczym spełnienie marzeń osób planujących miesięczny budżet. Seniorzy mogą otrzymać 230 zł miesięcznie do końca życia. Rocznie daje to aż 2760 zł! Sprawdź jak uzyskać dodatkowe świadczenie.

📢 Dostaniesz 5500 zł jeżeli jesteś z tego rocznika! Pieniądze już trafiają na wasze konto 22.07.2024

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że 13 i wprowadzona ostatnio na stałe 14 emerytura, to nie jedyne dodatkowe świadczenia, które przysługuje seniorom. ZUS może wypłacić ekstra nawet ponad 5500 zł. Należy spełnić zaledwie jeden warunek.

📢 Memy, które zrozumieją tylko dzieciaki z lat 90. Rozbawią cię do łez! Cofnijmy się w czasie do kolorowych lat 90. [MEMY] 22.07.2024

Pamiętacie szalone lata dziewięćdziesiąte? Wszyscy oglądali "Beverly Hills" i "Doktor Quinn", a wiedzę zdobywaliśmy mimo że Google nie istniało. Używaliście Windowsa 98 - wiele osób uważa, że to najlepszy system operacyjny. Jak wspominacie te lata? Oto memy o szalonych latach 90!

📢 Rekordowe świadczenia dla seniorów w 2024 roku! Najnowsze wyliczenia emerytur 22.07.2024

Takiego roku ZUS jeszcze nie miał. Seniorów w 2024 roku prawdopodobnie czekają dwie waloryzacje emerytur, ponadto otrzymają "trzynastkę", a wczesną jesienią "czternastkę". Sprawdź najnowsze wyliczenia emerytur w 2024 roku.

📢 Najśmieszniejsze MEMY o kotach. Leniwe, słodkie i prześmieszne. Te memy rozbawią was do łez! 22.07.2024

Memy o kotach niejednego potrafią rozśmieszyć do łez. Właściciele kotów doskonale zdają sobie sprawę, że koty to nieprzewidywalne stworzenia. Potrafią przewrócić dom do góry nogami. Memy o kotach idealnie ukazują ich prawdziwą naturę.

📢 Emeryci dostaną nawet 400 zł zwrotu podatku z 13. i 14. emerytury! Sprawdź, kiedy wypłaty na konta seniorów 22.07.2024

Kiedy ruszy okres rozliczeń PIT za 2023 rok, ZUS automatycznie wypłaci emerytom zwrot zaliczki pobranej na poczet podatku dochodowego od 13. i 14. emerytury! Kto może się spodziewać zwrotu nawet do 400 złotych? Szczegóły w naszym artykule.

📢 500 plus dla emerytów. Seniorzy będą zadowoleni! Po zmianach ZUS więcej osób otrzyma świadczenie 22.07.2024

500 plus dla seniora może stanowić znaczącą pomoc finansową wypłacaną co miesiąc. Od stycznia 2024 roku zmieniły się kryteria decydujące o jego przyznaniu. Komu przysługuje i jak otrzymać dodatek? Wyjaśniamy w tekście.

📢 Czeka nas zakaz płacenia gotówką? Na zakupach będzie nowy limit płatności 22.07.2024

Zakaz płacenia gotówką powyżej określonej kwoty już wkrótce może stać się faktem. Nowe przepisy zaakceptowała Rada Europejska i Parlament Europejski. Jakie zmiany czekają niebawem?

📢 Nowa forma wsparcia dla seniorów już niedługo. Czym jest bon senioralny i ile wyniesie? 22.07.2024

Dużą pomoc dla seniorów i ich rodzin szykuje jeszcze w tym roku. Bon senioralny ma być wyjątkowo jasno określonym przywilejem. Projekt ustawy dotyczącej bonu dla seniorów ma być przedstawiony w pierwszych stu dniach nowego rządu.

📢 Ogródki działkowe ROD na sprzedaż w Szczecinie. To idealny zakup na wiosnę [OGŁOSZENIA] 22.07.2024

Działki ogrodnicze na wiosnę cieszą się bardzo dużym wzięciem. W Internecie nie brakuje ogłoszeń o sprzedaży takich działek. Co wpływa na cenę? Najczęściej jest to lokalizacja i stan ogólny ogródka działowego. Ile kosztują działki ogrodnicze w Szczecinie? Sprawdziliśmy.

📢 Ten dodatek trafi na konta Polaków. Prosty sposób, aby otrzymać 4000 zł dodatku inflacyjnego 22.07.2024

Rosnące koszty utrzymania i rachunki w sklepach powodują ciężką sytuację w wielu gospodarstwach domowych. Niektórzy już wkrótce będą mogli liczyć na wsparcie 4000 zł! Kto może liczyć na wypłatę dodatkowych pieniędzy?

📢 Tyle zapłacimy za prąd od lipca 2024. Znamy już maksymalną cenę po nowej ustawie. Ile zapłacimy więcej? 22.07.2024

Rząd opublikował projekt ustawy o bonie energetycznym i zmianie niektórych innych ustaw. Ile zapłacimy za prąd w drugiej połowie 2024 roku i jak będzie wyglądał bon energetyczny? Policzyliśmy, ile więcej zapłaci przeciętne gospodarstwo domowe!

📢 Te osoby muszą zwrócić 13. emeryturę. ZUS wydał ważny komunikat odnośnie "trzynastki" 22.07.2024

W kwietniu 2024 roku Zakład Ubezpieczeń Społecznych wypłacił tzw. 13. emeryturę ponad 8,5 milionom Polaków. Okazuje się jednak, że część z nich powinna zwrócić otrzymane pieniądze. ZUS wydał w tej sprawie ważny komunikat.

📢 Jesteś w związku małżeńskim? Czeka cię duży zastrzyk gotówki! Do zgarnięcia nawet 8 tys. złotych! 22.07.2024

Już wkrótce pary z długoletnim stażem mogą otrzymać dodatkowe świadczenie. Do uzyskania będzie od 5 do nawet 8 tys. złotych! Poznaj szczegóły dotyczące projektu.

📢 Zbliża się wypłata 14. emerytury. Ile i kiedy emeryci dostaną "czternastkę" na swoje konto? [TABELA WYLICZEŃ] 22.07.2024

  1. emerytura to dodatkowe świadczenie pieniężne wypłacane raz w roku. Trafia ono do emerytów, a także rencistów i wszystkich osób, które mają prawo do jednego ze świadczeń długoterminowych. Ile wyniesie ”czternastka” w 2024 roku oraz kiedy będzie wypłacona?

📢 Kobiety o tych imionach są wredne i zawistne. Lepiej trzymaj się od nich z daleka! 22.07.2024

Znawcy znaczenia imion uważają, że kobiety o konkretnych imionach mają trudniejszy charakter niż inne, często są złośliwe, a nawet wręcz wredne. Sprawdź naszą listę!

📢 Przed emeryturą należy ci się jeszcze jedno świadczenie. Możesz otrzymywać nawet 1600 zł miesięcznie 22.07.2024

Emeryci mają zapewnianą pomoc w postaci trzynastych i czternastych emerytur oraz różnych dodatków. Mało kto wie, że osoby w wieku przedemerytalnym również mogą starać się o dodatkowe świadczenie. Nim przejdą na emeryturę mogą dostać aż 1600 zł. Jak uzyskać dodatkowe pieniądze? Sprawdź szczegóły!

📢 Najlepsze MEMY o zwierzętach. Słodkie, zabawne, radosne psy, koty i inne. Uśmiejesz się do łez 22.07.2024

Najlepsze MEMY ze zwierzętami rozbawią każdego! Doskonale wiedzą o tym nie tylko właściciele psów czy kotów, ale wiele osób, które uwielbiają również inne zwierzęta. Te ubarwiają nasz świat, dodają naszemu otoczeniu kolorytu, niekiedy magii i odrobiny słodkości, gdy na nie patrzymy. Jak zwierzęta widzą Internauci? Zobaczcie najlepsze MEMY o zwierzętach! Z pewnością uśmiejecie się do łez!

📢 Śmierć Rafała Fortuńskiego. Dzisiaj zapadnie kolejna decyzja w sprawie aresztowania Gerarda B.

Dzisiaj, w poniedziałek 22 lipca, Sąd Rejonowy w Słupsku ma rozstrzygnąć, czy Gerard B, podejrzany o spowodowanie wypadku drogowego, po którym zmarł motocyklista Rafał Fortuński, pozostanie w areszcie. Sprawa ta wróciła do ponownego rozpoznania.

📢 Renta wdowia i socjalna 2024. Nowe zasady przyznawania i zmiana kwoty? 7 600 złotych dla wdowy! Mamy wyliczenia! 22.07.2024

Kto będzie mógł otrzymać pieniądze z renty wdowiej w 2024 roku? Renta wdowia ma być wypłacana jeszcze w tym roku. Na jakich zasadach Polacy będą mogli uzyskać pieniądze? Celem obywatelskiego projektu nowelizacji ustawy o rencie socjalnej jest podniesienie renty do kwoty minimalnego wynagrodzenia za pracę. Osoby niepełnosprawne zaczęły prowadzić dyskusję na wielu płaszczyznach. Sprawdź, jakie zmiany wejdą w życie w związku z rentą socjalną.

📢 Tak mieszka i żyje Dorota Gardias. Prywatne zdjęcia pięknej prezenterki pogody. Moda, sport, podróże. Dorota Gardias prywatnie 22.07.2024

Dorota Gardias należy do najpiękniejszych i najpopularniejszych polskich prezenterek pogody. Na co dzień możemy ją oglądać w telewizji TVN. Jak Dorota Gardias lubi spędzać wolny czas? Jakie sporty uprawia? To pytanie z pewnością zdaje sobie wielu fanów pięknej prezenterki. Jaka na co dzień jest Dorota Gardias? Jak mieszka i żyje? Zobaczcie, jakie zdjęcia Dorota Gardias publikuje w mediach społecznościowych.

📢 Młode kobiety poszukiwane przez policję w całej Polsce. Nie mają jeszcze 25 lat! [ZDJĘCIA] 22.07.2024

Na liście osób poszukiwanych przez policję znajduje się kilkadziesiąt kobiet, które nie skończyły jeszcze 25 lat. Dlaczego są poszukiwane? Może rozpoznasz którąś z nich?

📢 100 000 klient odwiedził Fabrykę Wody. Aquapark pochwalił się frekwencją

100 000 klient przyszedł do Fabryki Wody. Aquapark działa od 1 czerwca.

📢 Świt Szczecin zremisował w debiucie w II lidze. Kapitan uratował przed porażką

Jeszcze kilka godzin przed meczem organizatorzy dokręcali ostatnie śrubki na stadionie, by spełniał on wszystkie wymogi II ligi i do meczu z KKS Kalisz w ogóle doszło. Udało się, a inaugurację sezonu oglądało kilkuset kibiców ze Skolwina i innych rejonów Szczecina.

📢 Jesienią pojedziemy obwodnicą Gryfina. Zobaczcie inwestycję z lotu ptaka

Jak obecnie wygląda plac budowy obwodnicy Gryfina? Zobacz zdjęcia z lotu ptaka.

📢 12 zastępów straży pożarnej gasi pożar młodnika w Witnicy

12 zastępów straży pożarnej gasi pożar młodnika w Witnicy w powiecie gryfińskim, w drodze są dwa samoloty pożarnicze dromader – poinformował PAP w niedzielę rzecznik prasowy KW PSP w Szczecinie mł. bryg. Tomasz Kubiak.

📢 Słoneczna niedziela i tłumy na plaży w Kołobrzegu. Jest pięknie! [ZDJĘCIA]

Weekend upływa nad morzem pod znakiem pięknej i słonecznej aury. W sobotę było ciepło i przyjemnie, z kolei w niedzielę zrobiło się już wręcz upalnie. To sprawia, że nad Bałtykiem pojawiają się prawdziwe tłumy. Tak jest chociażby w Kołobrzegu.

📢 Upalnie i tłoczno na plaży w Międzyzdrojach [ZDJĘCIA]

Dawno nie było tak upalnego weekendu nad morzem. Od razu widać to na plaży w Międzyzdrojach, gdzie przyjechały tłumy turystów aby rozkoszować się słońcem i kąpielami w morzu. Zresztą sami zobaczcie! Na plaży w Międzyzdrojach takie tłumy, że ci co przyszli po godzinie 12 to nie mają prawie, gdzie położyć choćby ręcznika.

📢 Kibice na meczu Pogoń - Korona. Z Legią kosa, kwadrans ciszy i głośny doping [ZDJĘCIA]

Pogoń Szczecin pochwaliła się, że wyprzedała wszystkie bilety na mecz z Koroną Kielce, ale nie wszyscy nabywcy zdecydowali się przyjść na Stadion im. Floriana Krygiera. Ostatecznie było blisko 19 tys. kibiców na obiekcie, którzy zobaczyli jednostronne widowisko.

📢 Trwa budowa terminala instalacyjnego w Świnoujściu. Wykonawca zapewnia, że zakończy prace do końca roku

Trwają prace związane z budową Terminala Instalacyjnego na potrzeby Morskich Farm wiatrowych w Świnoujściu. Zaawansowanie prac sięga 50 procent. Prace przebiegają zgodnie z planem. Inwestycja jest realizowana przez Budimex dla spółki Orlen Neptun.

📢 Efthymios Koulouris wybornie rozpoczął sezon 2024/25 [OCENY POGONI]

Oceny piłkarzy Pogoni Szczecin za mecz z Koroną Kielce (3:0). Skala not 1-10. Oceniamy piłkarzy, którzy grali minimum 20 minut w spotkaniu.

📢 Szczecin jak na dłoni. Zobaczcie ciekawą panoramę miasta i okolic

Stąd widać Śródmieście, Pomorzany, Gumieńce i nie tylko. To widać z budynku Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

📢 Hobby Horse w Policach. To hobby jest coraz bardziej popularne

Wystarczy koń na patyku, skoczne nogi i kondycja, by zabawa była najlepsza. W Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbyły się zawody Hobby Horse.

📢 Ulicami Szczecina przeszedł 6 marsz równości. Było niezwykle barwnie

W marszu uczestniczyli głównie młodzi ludzie. Przeszli głównymi ulicami Szczecina i wrócili na Jasne Błonia

📢 Takich tłumów na moście w Siekierkach nigdy nie było. Wyjątkowy koncert, wyjątkowa sceneria

Największe hity muzyki filmowej i setki słuchaczy. A wszystko w wyjątkowej scenerii, bo artyści Filharmonii Koszalińskiej zagrali na Moście Europejskim w Siekierkach.

📢 Zakorkowane drogi nad morze w okolicy Szczecina. Najgorzej na S3 i A6

Weekendowe zatory na S3 i A6 to już tradycja. Nie inaczej jest dziś 20 lipca. Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość.

📢 Zachodniopomorskie: Cztery kąpieliska z zakazem wchodzenia do wody

Sanepid wprowadził zakaz wchodzenia do wody na kąpieliskach Stawek w Gryficach przy ul. Niechorskiej oraz Szczucze w Golczewie. W Zachodniopomorskiem nadal obowiązuje on w Wodnej Dolinie w Koszalinie oraz morskim kąpielisku w Dziwnówku – wynika z aktualnej informacji Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

📢 Janusze tatuażu dali popis. Te mądrości na skórze... Zobaczcie najnowsze prace samozwańczych "artystów"

O gustach się nie dyskutuje. Co podoba się jednym, innym nie musi. Ale patrząc na niektóre tatuaże, których zdjęcia pojawiają się w sieci, trudno powstrzymać się od komentarza. Mamy dla was porcję nowych "dzieł" tatuażystów - zobaczcie w galerii zdjęć. UWAGA! Oglądanie grozi wybuchami śmiechu, potokami łez i zakrztuszeniem podczas jedzenia!

📢 Sąsiedzi budowanego apartamentowca w Międzyzdrojach boją czy ich budynek czasami się nie zawali

Hałas i huk to nie jedyne problemy mieszkańców Międzyzdrojów związane z budową apartamentowca przy ul. Zdrojowej. Sposobem prowadzonych prac zaniepokojeni są też sąsiedzi.

📢 Znikną blaszane garaże w Szczecinie. W planach jest budowa parku i murowanego garażowiska

Ponad setka dzierżawców musi pożegnać się z blaszakami. Teren przy ulicy Twardowskiego w Szczecinie ma zmienić się nie do poznania.

📢 Ministerstwo Zdrowia planuje spore zmiany dla osób planujących wyjazd do sanatorium na NFZ. Skierowania do uzdrowisk będą kontrolowane?

Ministerstwo Zdrowia chce wprowadzić duże zmiany w zasadach wyjazdów do sanatorium na NFZ oraz leczeniu uzdrowiskowym – donosi rynekzdrowia.pl. Jak wyjaśnia portal, planowane zmiany mają uprościć wypisywanie skierowań przez lekarzy, na czym zyskać mają pacjenci, którym łatwiej będzie się ubiegać o wyjazd do uzdrowiska.

📢 Awanse i odznaczenia dla najlepszych, piknik dla najmłodszych. Policja świętowała w Szczecinie [ZDJĘCIA]

Wojewódzkie Obchody Święta Policji garnizonu zachodniopomorskiego odbyły się w Szczecinie.

📢 Samochód Google Street View w Szczecinie. Kogo sfotografował? Zobacz jak zmieniło się miasto (zdjęcia)

Samochód Google Street View fotografował w Szczecinie. Zobaczcie jak zmieniło się miasto i kogo udało się sfotografować. Zapraszamy do galerii zdjęć.

📢 Tak mieszka Joanna Racewicz. Zajrzyj do luksusowej willi dziennikarki. Piękny dom Joanny Racewicz w prestiżowej okolicy - galeria zdjęć

Joanna Racewicz mieszka w nowoczesnym domu w stolicy, który urządziła z pomocą projektantów. Zaglądamy do luksusowej willi Joanny Racewicz i sprawdzamy, w jakich wnętrzach czuje się najlepiej dziennikarka. Koniecznie zobacz, jak prezentują się wnętrza wyjątkowego domu dziennikarki.

📢 Tak wygląda z lotu ptaka budowa S3 pod Świnoujściem. Pojedziemy nową ekspresówką pod koniec roku

Sprawdzamy stan prac na nowym odcinku S3 między Świnoujściem a Dargobądzem. Wykonawca złapał "zadyszkę" na placu budowy.

📢 Oto alimenciarze ze Szczecina i regionu. Nie płacą na swoje dzieci i szuka ich szczecińska policja (zdjęcia)

Osoby nie płacące alimentów stanowią poważny problem społeczny i prawny w Polsce. Niepłacenie alimentów to nie tylko uchylanie się od obowiązku finansowego wobec dziecka, ale także naruszanie jego praw i dobrobytu. Szczecińska policja opublikowała najnowszą listę osób, które uporczywie uchylają się od obowiązku płacenia alimentów.

📢 Oto dodatkowe opłaty w szpitalach. Za te rzeczy trzeba dopłacić z własnej kieszeni. Sprawdź! 18.07.2024

Dodatkowe opłaty w szpitalach. Oto lista wydatków, które poniesiemy w placówce medycznej. Pobyt w szpitalu to nic przyjemnego, a zdarza się, że trzeba tam spędzić więcej czasu, niż się zakładało. Przebywając w określonej placówce medycznej, musimy liczyć się z tym, że poniesiemy dodatkowe opłaty za niektóre rzeczy i usługi. Zastanawiasz się, jakie są dodatkowe opłaty w szpitalach? Jak się do tych sytuacji sumiennie przygotować? Sprawdź!

📢 Waloryzacja emerytur 2024. Ile wyniesie minimalna emerytura? Tyle pieniędzy dostaną seniorzy! 18.07.2024

Waloryzacja emerytur 2024. Wzrosła wysokość rent i emerytur. Wielu seniorów w Polsce czeka na wypłatę pierwszych świadczeń po waloryzacji. Na jakie kwoty mogą liczyć osoby pobierające świadczenie emerytalne? Przedstawiamy tabelę z wyliczeniami kwot brutto i netto. Sprawdź koniecznie!

📢 To koniec 800 plus! Tym rodzicom odebrane zostanie świadczenie rodzinne. Oto kiedy nie dostaniesz pieniędzy na dziecko? Sprawdź! 18.07.2024

Tym rodzicom zostanie odebrane świadczenie rodzinne 800 plus. W Polsce rodzice mogą liczyć na szereg form wsparcia finansowego. Świadczenie to, ma na celu poprawić sytuację materialną rodzin. Rodzice dziecka mogą liczyć np. na becikowe, kosiniakowe czy też zasiłek wychowawczy. Świadczenie nie należy się jednak wszystkim. Sprawdź, komu może zostać odebrane 800 plus!

📢 Fabryka Wody otwarta! Pierwsza osoba przyszła już o 5 rano. Tak wygląda szczeciński aquapark [ZDJĘCIA]

  • To najlepszy prezent, jaki mogłam dostać na Dzień Dziecka - cieszyła się kilkuletnia dziewczynka biegnąć do jednego z wielu basenów szczecińskiego aquaparku. Fabryka Wody od dziś oficjalnie otwarta dla wszystkich.

📢 Hotelowy kolos z Pobierowa coraz bliżej otwarcia. Zwiedziliśmy hotel Gołębiewski [ZDJĘCIA]

  • Trwają odbiory i uzgodnienia z urzędami w sprawie inwestycji - twierdzą inwestorzy z hotelu Gołębiewski w Pobierowie. - A każde takie spotkanie z odpowiednimi urzędnikami powoduje, że jesteśmy bliżej do uzyskania pozwolenia na użytkowanie. Nam udało się zobaczyć jak wygląda ukończona część hotelu. Zwiedziliśmy cały parter.

ZOBACZ KONIECZNIE

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński