Poważny wypadek na Bramie Portowej. Jedenaście osób rannych

  Poważny wypadek na Bramie Portowej. Jedenaście osób rannych

  Oskar Masternak

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Groźny wypadek w Szczecinie! W wyniku zderzenia na Bramie Portowej autobusu z tramwajem ucierpiało jedenaście osób.
  Poważny wypadek na Bramie Portowej. Jedenaście osób rannych
  1/32
  przejdź do galerii


  UWAGA - utrudnienia! WYPADEK NA BRAMIE PORTOWEJ  Kilka minut po godzinie siódmej na Bramie Portowej doszło do zderzenia autobusu linii "B" z tramwajem linii numer 3.
  Wciąż nie są znane przyczyny wypadku!

  Aktualizacja, godz. 9.30:  Sytuacja powoli wraca do normy. Trwa ustalanie przyczyn wypadku.


  Aktualizacja, godz. 9.10:  - Trwają badania diagnostyczne poszkodowanej. Na chwilę obecną jej stan określany jest jako dobry - mówi dr. Joanna Woźnicka, rzecznik prasowy szpitala na Unii Lubelskiej o stanie zdrowia poszkodowanej motorniczej.


  Aktualizacja, godz. 9.00:  - Trwa przesłuchiwanie świadków i zabezpieczany jest materiał z monitoringu. Na razie jest za wcześnie na podanie prawdopodobnych przyczyn wypadku. Policja prowadzi działania pod nadzorem prokuratury - informuje st. sierż. Ewelina Sierzchuła z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie.

  Trwa usuwanie pojazdów z miejsca wypadku.

  Aktualizacja, godz. 8.34:


  Utrudnienia potrwają ponad dwie godziny, tyle mniej więcej ma zająć odczepienie tramwaju z autobusem, ale możliwe, że potrwa to dłużej. Na miejscu jest prokuratura.

  Aktualizacja, godz. 8.25:


  ZDiTM informuje o tym, że utrudnione jest kursowanie tramwajów linii 1, 2, 3, 7, 8, 9 i 10. Zakłócenia występują też na liniach autobusowych A, B, C, G, H, 75, 81 i 87.

  Kierowcom radzimy omijać wjazd do Centrum od strony Mostu Długiego. Korki tworzą się również na ul. Kolumba, Wyszyńskiego, Niepodległości, Krzywoustego i Trasie Zamkowej.  Aktualizacja, godz. 8.10:


  11 osób zostało poszkodowanych w wypadku, w tym jedna ciężko - to motornicza tramwaju, kobieta z urazami głowy, szyi i klatki piersiowej trafiła do szpitala przy ul. Unii Lubelskiej (przytomna, ale stan ciężki).

  Pozostałe osoby miały powierzchowne obrażenia - potłuczenia i otarcia, ale też zostali przewiezieni do szpitali. Na miejscu było 8 zespołów ratownictwa medycznego.

  Utrudnienia!  Zablokowany jest przejazd Wojska Polskiego, al. Wyszyńskiego oraz od placu Zwycięstwa w kierunku alei Niepodległości. Dwie osoby są pod opieką ratowników medycznych.

  Na miejscu jest udzielana pomoc dwóm mężczyznom, którzy ucierpieli w wypadku.

  Tworzą się ogromne korki!

  ZOBACZ TEŻ: Pościg od Tychowa do Szczecina. Padły strzały!


  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (12)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (12) forum.gs24.pl

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  WARTO WIEDZIEĆ

  PRZEPISY

  PORADY