Portowcy grają na 70-lecie Drawy. Szansę dostaną młodzi

AST
Podczas poprzedniej przerwy reprezentacyjnej Portowcy zmierzyli się z Iną Goleniów i wygrali 6:1. Sebastian Wołosz
Dziś o godz. 16 piłkarze Pogoni Szczecin zagrają na wyjeździe sparing z trzecioligową Drawą Drawsko Pomorskie ze względu na trwającą przerwę reprezentacyjną.

Bilety na to spotkanie można nabywać także w dniu meczu w siedzibie klubu z Drawska i kosztują one 15 zł. Osoby poniżej 16. roku życia mają wstęp wolny.

Sparing odbędzie się z okazji 70-lecia miejscowej drużyny. Szansę na grę otrzyma pewnie kilku młodych zawodników Pogoni. Po spotkaniu Portowcy otrzymają czas wolny do niedzieli. Do treningów wrócą na początku przyszłego tygodnia, a mecz ligowy z Zagłębiem Lubin rozegrają 19 października (godz. 18). Podczas poprzedniej przerwy reprezentacyjnej Portowcy zmierzyli się z Iną Goleniów i wygrali 6:1.

Drużyna Drawy po ośmiu kolejkach zajmuje dopiero 11. miejsce, ale strata do bezpiecznej strefy wynosi tylko trzy punkty. Ponadto w Drawie występuje były bramkarz Pogoni II Szczecin, Grzegorz Otocki.