Pomagają zapanować nad obowiązkami, porządkują przestrzeń - artykuły biurowe

Agata Maksymiuk
Agata Maksymiuk
archiwum prywatne
Rozmowa z Karolem Buczyńskim, DURABLE

Jakie artykuły obecnie są absolutnym must have w każdym firmowym lub domowym biurze?
- Hmm. Trochę się rozmarzyłem. Wciąż pracujemy nad tym, żeby nasz produkt był takim must have. Najlepszym kandydatem do tego zaszczytnego miana jest pojemnik z wysuwanymi szufladami VARICOLOR. To, co udało się naszym projektantom w zakresie wzoru, połączenia kolorystycznego i jakości, działa tak samo dobrze w Polsce jak i w innych krajach. To praktyczny sposób na przechowywanie różnego rodzaju informacji. Atrakcyjnie wyglądający pojemnik z wysuwanymi szufladami świetnie sprawdza się w typowym biurze, ale również w coraz częściej spotykanej aktywności biurowej w warunkach domowych. Dodatkowo wprowadzenie nowego rozporządzenia w zakresie ochrony danych RODO, gdzie wskazuje się na odpowiednio zabezpieczone przechowywanie tzw. danych wrażliwych, dodatkowo wzmocniły efekt sprzedażowy w 2018 i trend ten utrzymuje się również w tym roku. Wystarczy się przyjrzeć temu produktowi i naprawdę można nim oczarować.

Jednym z takich produktów jest też ramka informacyjna DURAFRAME. Co to za produkt? Dlaczego ułatwi nam pracę i uporządkuje przestrzeń?

- Tak, to prawda. To rozwiązanie, które ma niesamowicie duży potencjał. W skrócie jest to ramka mocowana do różnych powierzchni, która ma magnetyczną uchylną osłonę. Daje ona możliwość szybkiego i łatwego umieszczania dowolnej informacji. Takie rozwiązanie gwarantuje czytelność, elegancję i przede wszystkim uniwersalne zastosowanie. Jesteśmy w tej kategorii produktu głównym graczem na rynkach międzynarodowych i ze względu na strategię produktową jesteśmy skoncentrowani na utrzymaniu tej pozycji. Wiąże się to z ciągłym wprowadzaniem nowych formatów, kolorów i rozwiązań związanych ze sposobem mocowania do różnych powierzchni.

Jak wygląda montaż takiej ramki? Czy każdy sam jest w stanie ją założyć? I co najważniejsze czy w przypadku zmian uda nam się ją zdjąć z wybranej przestrzeni a nawet przenieść w inne miejsce?
- Jedną z głównych zalet jest prosta obsługa zarówno w zakresie mocowania jak i wkładania i wymiany informacji. Wystarczy odchylić przezroczystą osłonę przylegającą do tylnej ścianki ramki dzięki zastosowanym paskom magnetycznym, wsadzić informację, np. o promocji, i docisnąć osłonę z powrotem. Na Youtube zamieściliśmy krótkie filmiki instruktażowe.

W jakich miejscach natkniemy się na takie ramki? Proszę podać kilka przykładów.
- Może być ich naprawdę wiele. To witryny sieci sklepów, targi, wystawy, informacje w hotelach i restauracjach, kawiarnie, uczelnie. Można wymieniać w nieskończoność. Ciekawe jest to, że ramka DURAFRAME może być przydatna również w naszych domach. Ja na przykład mam w kuchni dwie takie ramki, w których umieszczone są plany lekcji dzieci.

Poszukując jakich jeszcze innowacyjnych udogodnień można zwrócić się do Państwa firmy? Jak często w ofercie pojawiają się nowości?
- Szybko skończyłoby się miejsce w gazecie gdybym próbował wymienić tylko te najważniejsze (śmiech). DURABLE to producent proponujący profesjonalne rozwiązania do wielu obszarów biznesowych. Jako przykłady podam rozwiązania informacyjne do magazynów, profesjonalne uchwyty do tabletów, szeroki zakres rozwiązań do identyfikacji personalnej. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony www.durable.pl

Szczepionka Johnson&Jonshon w Polsce wcześniej niż zakładano

Wideo

Materiał oryginalny: Pomagają zapanować nad obowiązkami, porządkują przestrzeń - artykuły biurowe - Głos Koszaliński

Dodaj ogłoszenie