Polska Litwa NA ŻYWO ONLINE 12.06.2018. Jak obejrzeć mecz na Stadionie Narodowym? [Stream LIVE]

bor, AIP
MECZ NA ŻYWO
MECZ NA ŻYWO Sylwia Dabrowa /Polskapress
mecz Polska Litwa dzisiaj o godzinie 18 na stadionie narodowym. Mecz Polska Litwa w Internecie ONLINE oraz w TV na żywo. Jak oglądać mecz na żywo za darmo? Zobacz darmowe linki do transmisji ONLINE oraz listę kanałów na których zobaczycie mecz Polska Litwa podczas transmisji na żywo w TV.

POLSKA LITWA ONLINE ZA DARMO - TRANSMISJA NA ŻYWO SPRAWDŹ W TYM MIEJSCU >>>>>

Transmisja na żywo z meczu Polska Litwa o godzinie 18. Mecz towarzyski przed wylotem Biało Czerwonych do Rosji będzie można oglądać na żywo w TV oraz w Internecie poprzez stream na żywo. Sprawdź już teraz jak obejrzeć Polska Litwa za darmo w TV i w Internecie?

W piątek Polska zremisowała z Chile w meczu towarzyskim 2:2. Nie udało się zwyciężyć, mimo, że zagraliśmy najsilniejszym składem. Od poniedziałku reprezentacja Polski trenuje na PGE Narodowym przed meczem z Litwą. To ostatni mecz towarzyski przed wylotem do Rosji, gdzie w czwartek, 14 czerwca rozpoczną się mistrzostwa świata.

MISTRZOSTWA ŚWIATA W ROSJI - WSZYSTKO NA TEMAT NASZEJ REPREZENTACJI

Dla kibiców niemiłą niespodzianką było to, że Polacy nie wygrali, mino dwubramkowej przewagi. Wynik meczu otworzył w 30 minucie Robert Lewandowski.

W 34 minucie Piotr Zieliński podwyższył na 2:0. Cztery minuty później Diego Valdes zdobył kontaktową bramkę dla Chile, w 56 minucie Miiko Albornoz trafił na 2:2. - Wciąż mamy dużo do poprawy. Zarówno z piłką jak i bez. W wielu sytuacjach mogliśmy zachować się lepiej. Być może to jeszcze kwestia ciężkich treningów - ocenił po meczu Polska - Chile Robert Lewandowski.

Terminarz Polaków na MŚ 2018:

• Polska - Senegal, 19 czerwca (wtorek), godz. 17, Moskwa
  • Polska - Kolumbia, 24 czerwca (niedziela), godz. 20, Kazań
  • Polska - Japonia, 28 czerwca (czwartek), godz. 16, Wołgograd

Litwa to nasz ulubiony rywal testowy. W 2014 roku graliśmy z nimi w Gdańsku w okresie urlopowym dla wielu piłkarzy, ale jednocześnie przed startem eliminacji do Euro 2016 (2:1). Wtedy w naszym składzie pojawili się tacy zawodnicy jak Maciej Wilusz, Grzegorz Wojtkowiak, czy Mateusz Klich, ale na boisku przebywali też Łukasz Piszczek, Kamil Grosicki, Arkadiusz Milik czy Robert Lewandowski.

Transmisja w TVP 1 i TVP Sport. Będą go komentować Maciej Iwański oraz Andrzej Strejlau. Studio przedmeczowe rozpocznie się w TVP Sport o godzinie 16.10. Poprowadzi je Rafał Patyra. Gośćmi będą Adam Matysek, Adrian Mierzejewski, Tomasz Rząsa, Sebastian Mila. Analizą taktyczną zajmą się Jacek Kurowski, Jan Tomaszewski, Paweł Janas, Jerzy Brzęczek, Włodzimierz Lubański. Reporterami na murawie będzie Sylwa Dekiert, Szymon Borczuch, Maciej Barszczak.