Polacy zaginieni w Niemczech. Czy ich widziałeś? Każda...

  Polacy zaginieni w Niemczech. Czy ich widziałeś? Każda informacja jest cenna w poszukiwaniach! [AKTUALIZACJA LUTY 2019]

  ak

  Gazeta Współczesna

  Aktualizacja:

  Gazeta Współczesna

  Zaginieni Polacy w Niemczech. Czy ich widziałeś? Zobacz galerię! Jeśli masz jakiekolwiek informacje o którejkolwiek z tych osób, skontaktuj się z Fundacją
  1/34
  przejdź do galerii

  Zaginieni Polacy w Niemczech. Czy ich widziałeś? Zobacz galerię! Jeśli masz jakiekolwiek informacje o którejkolwiek z tych osób, skontaktuj się z Fundacją ITAKA! ©Fundacja ITAKA / zaginieni.pl

  Zaginieni w Niemczech. Co jakiś czas słyszymy o poszukiwaniach Polaków zaginionych zagranicą – takie historie często kończą się szczęśliwie, a poszukiwana osoba znajduje się cała i zdrowa w ciągu kilku dni. Niestety, nie każde zaginięcie ma swój happy end. Niekiedy poszukiwania trwają latami, a pomimo wielu sygnałów i poszlak, zagadka pozostaje nierozwiązana. Wyjazd na wakacje lub do pracy – taki często jest początek historii zaginięć Polaków zagranicą. Oprócz rodziny i policji, poszukiwaniami zaginionych w Niemczech i innych krajach zajmuje się nieoceniona Fundacja ITAKA. Jeśli masz jakiekolwiek informacje o osobach, których poszukuje ITAKA, skontaktuj się z nią! Twoja informacja może uratować czyjeś życie.
  Zobacz galerię

  Fundacja ITAKA odnalazła już ponad 12 tysięcy osób i nigdy nie ustaje w poszukiwaniach osób zaginionych – nawet kiedy policja zamyka sprawę i umieszcza ją w swoich archiwach, ITAKA dalej pracuje. To organizacja pozarządowa, która w swojej pracy zajmuje się poszukiwaniami osób zaginionych zarówno w Polsce, jak i za granicą. Spośród zaginionych zagranicą, Fundacja ITAKA poszukuje 11 osób, które zaginęły tylko w tym roku – wszystkich zaginionych, których ostatnie miejsce pobytu było poza Polską i poszukuje ich ITAKA jest aż 284.

  Wśród poszukiwanych osób, sporo jest tych, których ostatnim miejscem pobytu były Niemcy.
  Nie ma się czemu dziwić – to sąsiadujący z naszym kraj, do którego każdego roku wiele osób wyjeżdża w celach zawodowych lub prywatnych. Zobacz poszukiwane przez ITAKĘ osoby, który ostatni raz były widziane na terenie Niemiec. Jeśli widziałeś kogoś z nich lub masz o którejś z tych osób jakiekolwiek informacje, koniecznie skontaktuj się z Fundacją! To może przyczynić się do przełomu w poszukiwaniach, a nawet ocalić czyjeś życie!

  Kontakt z Fundacją ITAKA:


  telefon: 116 000 lub 22 654 70 70
  adres e-mail: biuro@zaginieni.pl

  Zobacz galerię

  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GS24 poleca:

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Mistrzowie Handlu - zgłoś swoich kandydatów

  Mistrzowie Handlu - zgłoś swoich kandydatów

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  SPORTOWY SUKCES ROKU | Głosowanie zakończone poznaj laureatów

  SPORTOWY SUKCES ROKU | Głosowanie zakończone poznaj laureatów