Pogoń Szczecin - Ślęza Wrocław 1:1 (0:1). Sędzia "przekręcił" portowców

Pogoń Szczecin zremisowała przed własną publicznością ze Ślęzą Wrocław. Dzięki remisowi zachowała 2 punkty przewagi nad trzecią drużyną w tabeli. Pozostał niedosyt, bo sędzia nie uznał portowcom dwóch prawidłowo zdobytych bramek.

Już w 4 minucie portowcy mogli prowadzić, ale Jędrasik wybił piłkę z linii bramkowej. Mimo, że kibice domagali się uznania gola, sędzia nakazał grać dalej.

W 17 minucie bramkę zdobyli... goście. Po pierwszym w tym spotkaniu rzucie rożnym dla Ślęzy Damiana Wójcika na raty pokonał Zbigniew Wójcik.

W 35 minucie pierwsza kontrowersyjna sytuacja w tym meczu. Po rzucie rożnym w zamieszaniu gola strzelił Piotr Koman. Sędzia jednak niesłusznie odgwizdał spalonego.

W 37 minucie piłkarz Ślęzy dotknął piłki ręką. Sędzia nie zareagował.

W 60 minucie sędzia zdecydowanie udowodnił, że albo nie jest obiektywny, albo ma poważny problem z ogarnięciem wydarzeń na boisku. Po błędzie bramkarza, który wypuścił piłkę z rąk, Maciej Ropiejko zdobył gola. Sędzia jednak... odgwizdał spalonego. Kuriozalna decyzja Dominika Sulikowskiego!

W 63 minucie przed polem karnym faulowany był Ropiejko. Co robi sędzia? Nakazuje grać dalej.

75 minuta. Piotr Koman strzelił fantastycznego gola zza pola karnego, prosto w okienko bramki strzeżonej przez Jędrysiaka. Remis!

Ostatecznie Pogoń remisuje z Ślęzą Wrocław 1:1. Tylko i aż. Tylko, bo gdyby nie krzywdzące decyzje arbitra, powinna ten mecz zdecydowanie wygrać. I aż, bo nadal ma 2 punkty przewagi nad trzecią w tabeli Ślęzą. A końca sezonu jeszcze tylko dwie kolejki.

Jutro w naszym portalu umieścimy film i galerię zdjęć ze spotkania.