Pogoń Szczecin - Olimpia Grudziądz 1:1. Remis na własne życzenie

Andrzej Szkocki
Portowcy zaledwie zremisowali w spotkaniu z Olimpią Grudziądz.
Portowcy zaledwie zremisowali w spotkaniu z Olimpią Grudziądz. Andrzej Szkocki
Portowcy zremisowali z Olimpia Grudziądz 1:1. Pogoń przełamała złą passę trzech porażek, ale pod wodzą nowego trenera, Ryszarda Tarasiewicza była w stanie zdobyć tylko jeden punkt.

Obydwa zespoły miały swoje szanse od początku meczu, ale dopiero w samej końcówce zaczęły się emocje.

W 81 minucie Donald Djousse wywalczył rzut rożny. Pierwszy dośrodkowanie zatrzymało się na obrońcach gości, ale poprawka Ediego była znakomita. Piłka trafiła do Djousse, który z bliską, głową wpakował piłkę do siatki.

W 87 minucie Portowcy zachowali się karygodnie w polu karnym przy obronie rzutu karnego. Żaden z obrońców nie wybił piłki która spadła na przedpole Janukiewicza. Bramkarz Pogoni obronił pierwszy strzał, ale przy dobitce Kłusa z trzech metrów nie miał żadnych szans.