Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 4:1

(rk)
Donald Djousse ( z prawej) wraca do formy po długiej kontuzji.
Pogoń Szczecin wygrała mecz sparingowy z Kotwicą Kołobrzeg 4:1. O wysokim zwycięstwie przesadziła dobra druga połowa.

Po zakończeniu pierwszej połowy był remis 1:1. Jednak w drugiej części Portowcy zaczęli grać luźniej i dużo skuteczniej. Udało się dołożyć trzy trafienia i spokojnie zwyciężyć.

Kolejny mecz kontrolny jeszcze dziś. O godzinie 15:30 szczecinianie zmierzą się z Arką Gdynia.

Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 4:1 (1:1)

Pogoń:Krystian Rudnicki - Adam Frączczak, Maciej Dąbrowski, Sebastian Rudol, Rafał Gutowski - Adrian Budka, Takafumi Akahoshi, Bartosz Ława, Mateusz Wilk, Mateusz Lewandowski - Norbert Neumann (46 Donald Djousse).

Bramki: Akahoshi (13), Djousse (55), Gutowski (78), Frączczak (85).