Pogoń Szczecin - Kotwica Kołobrzeg 1:0. Długo walczyli o gola

(mc)
Vladimirs Kamess nadal jest testowany przez Pogoń Szczecin
Vladimirs Kamess nadal jest testowany przez Pogoń Szczecin Andrzej Szkocki
W Pobierowie Portowcy rozegrali trzeci sparing tej zimy. Wygrali 1:0 po golu testowanego w Pogoni, obrońcy Przemysława Szymińskiego.

Kotwica Kołobrzeg - Pogoń Szczecin 1:0 (0:0)

Bramka: Szymiński 88

Pogoń: (I połowa) Kudła - Rudol, Murawski, Golla, Matynia - Kun, Walski, Rogalski, Murayama, Frączczak - Kozłowski. (II połowa) Kudła - Nunes, Hernâni, Szymiński, Chouwer - Wojtkowski, Matras, Obst, Janota, Kamešs - Okuszko.

Tym razem trener Jan Kocian dał odpocząć szkieletowi zespołu. Z Kotwicą nie zagrali Radosław Janukiewicz, Marcin Robak czy Rafał Murawski. Szkoleniowiec chciał się przyjrzeć młodym zawodnikom, którzy aspirują do gry w ekstraklasie wiosną.

Na boisku wystąpi Sebastian Murawski, Filip Kozłowski, Jakub Okuszko czy Błażej Chouwer. W Pogoni testowana była tylko dwójka zawodników, obrońca Przemysław Szymiński oraz skrzydłowy Vladimirs Kamess.

Pogoń miała sporą przewagę w tym spotkaniu, jednak w większości młodzi Portowcy nie byli w stanie dobrych okazji zamienić na gola. Udało się dopiero w 88. minucie, gdy Szymiński wykorzystał dośrodkowanie Michała Janoty z rzutu rożnego.

W meczu nie grał przebywający na obozie do środy Karol Danielak, skrzydłowy Chrobrego.

W sobotę w Pobierowie Pogoń zagra z Flotą Świnoujście.