Pogoń Handball zagra w barażach

dc
Nie udało się: piłkarki ręczne Pogoni Handball Szczecin nie zdołały wywalczyć bezpośredniego awansu do ekstraklasy. W ostatnim meczu I ligi Pogoń Handball przegrała w Tczewie z liderem, Samborem 24:32 (15:15).

Do przerwy szczecinianki jeszcze się trzymały. Jednak w drugiej połowie nie zdołały przejąć inicjatywy. Trzeba przyznać, że sędziowanie pozostawiało trochę do życzenia - arbitrzy sprzyjali Samborowi.

Sambor zajął pierwsze miejsce i awansował. Pogoń Handball zakończyła rozgrywki na drugiej pozycji i o awans do ekstraklasy będzie musiała walczyć w barażach.

Serwis dla kibica! Piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna, tenis, kolarstwo, pływanie, sporty motorowe. Najnowsze informacje z każdej dyscypliny znajdziesz w SERWISIE SPORTOWYM