Pogoń Barlinek - Gwardia Koszalin 1:2. Awans do III ligi odłożony [zdjęcia]

(mc)
Fragment meczu Pogoń Barlinek - Gwardia Koszalin.
Fragment meczu Pogoń Barlinek - Gwardia Koszalin. Fot. Jacek Słomka
Dziś w zaległym spotkaniu czwartej ligi gospodarze, Pogoń Barlinek, świętować mieli awans do III ligi. Potrzebowali zwycięstwa w meczu na szczycie z Gwardią Koszalin. Goście jednak wygrali w Barlinku 2:1 i przygotowywana feta z okazji awansu musiała zostać odłożona.
Pogon Barlinek - Gwardia Koszalin

Pogoń Barlinek - Gwardia Koszalin

Mecz dobrze zaczął się dla Pogoni, bo już w 3. minucie Rafał Świtaj strzelił nie do obrony z 16 metrów. Jeszcze przed przerwą goście wyrównali za sprawą Leszka Pazdura, a po zmianie stron wynik meczu ustalił Daniel Morawski. - To nie Gwardia wygrała ten mecz, tylko my go przegraliśmy - podsumował trener Pogoni, Jacek Świercz.

W tabeli Pogoń prowadzi z 67 punktami przed Gwardią - 62. Do końca sezonu pozostały trzy kolejki.

Pogoń Barlinek - Gwardia Koszalin 1:2 (1:0)
Bramki: Świtaj (3) - Pazdur (38), Morawski (58).
Czerwona kartka: Hołub (85, Gwardia).